NAINE ARMUS PAKSU MEHESSE: “Minu käest küsiti, mis tunne on paksuga seksida!”

NAINE ARMUS PAKSU MEHESSE: “Minu käest küsiti, mis tunne on paksuga seksida!”

Kristi mees Toomas oli tutvudes ülekaaluline, kuid on nüüdseks kaalust ligi 40 kg alla võtnud. Paari omavaheline suhe on püsinud aastate jooksul muutumatuna, kuid inimeste kommentaarid ning suhtumine tekitavad suurt hämmastust.

35-aastane Tallinnast pärit Kristi on olnud 38-aastase Toomasega koos kümme aastat. Paar tutvus läbi sotsiaalmeedia. Algul olid nad omavahel sõbrad, kuid aja jooksul tunded süvenesid ning tekkis armastus. 

“Mul oli varasemast suhtest tütar, kuid Toomasele on alati lapsed meeldinud ning mõlemad võtsid teineteist üsna ruttu omaks,” kiidab Kristi elukaaslast.

Kõikidele aga paari suhe alguses ei meeldinud ning põhjus selgus üsna pea. Kui Kristi ise on alati olnud väike ning sale, siis Toomas oli tutvudes ülekaaluline. Pikk ja kogukas mees kaalus suhtes alguses umbes 130 kg. 

“Minu jaoks polnud Toomase kaal oluline. Minu meelest oli ta sümpaatne mees, meil oli koos tore ning meid ühendasid sarnased eluvaated. Inimestele aga meie suhe ei meeldinud ning tihtipeale küsiti mult, mis tunne on seksida paksu mehega. Uuriti, et kas ma tunnen talle kaasa ning kas ma ei viitsinud endale normaalkaalus meest otsida,” meenutab Kristi.

Toomaselt see-eest küsiti, et kuidas ta endale nii saleda naise leidnud on, kui ta ise niivõrd paks on. Kristi tunnistab, et inimeste õelad kommentaarid šokeerisid teda. Mõnikord polnudki neil midagi vastu öelda, mõnikord ajasid kommentaarid aga naerma.

Toomas oli ka varasemalt üritanud kaalust alla võtta, kuid ebaõnnestunult. Kui aga tervisega hakkasid probleemid tekkima ning astma muutus hullemaks, võttis ta end kätte ning hakkas regulaarselt jõusaalis käima ja tervislikult toituma. Poole aastaga võttis ta 40 kg alla.

Ühtäkki hakkas igalt poolt positiivseid kommentaare tulema. “Mulle öeldi, et no küll sul on hea välimusega mees ja tore, et ta kaalust alla võttis. See oli nagu signaal, et nüüd su mees kõlbab meile. Jäi mulje, nagu inimesed hakkasid teda hindama alles siis, kui ta kaalust alla võttis. Aga ta on ju ikka samasugune, lihtsalt väiksem,” ei saa Kristi inimestest aru.

Paari omavaheline suhe on aastate jooksul samasugusena püsinud: neile on alati meeldinud koos olla ning teineteisega enda tegemisi jagada. 

Kristi soovib kõikide südamele panna, et inimene võib olla kaunis ja terve ka ülekaalulisena. Samuti ei pea paksudele inimestele kuidagi kaasa tundma. “Minu arust on absurdne, et ülekaalulistel inimestel nagu ei tohikski suhet olla ja nemad nagu polegi armastust väärt. Inimesed, mõelge enne, kui oma suu lahti teete,” tõmbab Kristi oma jutu kokku. 

 

Buduaarile Kristilt