NAINE, KAS TAHAD SAADA multiorgasme!?

NAINE, KAS TAHAD SAADA multiorgasme!?

Multiorgasmi saamine ei ole sugugi nii raske, kui sa arvad – tegelikult on see argine ja kõigile kättesaadav ning naised üle maailma saavad multiorgasme tihedamini kui sa arvatagi oskad. 

Mis on multiorgasm? Enam kui ühe orgasmi saamine vahekorra ajal. Hiljutisest uuringust selgus, et koguni kaheksa protsenti naistest oli eelnevas vahekorras saanud mitmeid orgasme, seega ei ole tegu kuigi haruldase nähtusega. Multiorgasmi võimalust tasuks kas üksi või koos partneriga uurima hakata ainult sellisel juhul, kui oled sellest tõepoolest huvitatud. 

Kõige olulisem ongi asjaolu, et ei tohi avaldada endale ega partnerile üleliigset survet – kuigi eesmärk näib magus ja hea, on oluline püsida reisi vältel lõdvestununa ning oluline on, et kõik osapooled tunneksid ennast hästi ning meeldivalt. Multiorgasmide saamisel ei ole olemas nippe, mis töötaksid kõikide peal täpselt samal viisil. Seepärast on oluline leida enda jaoks viis, mis töötab sinu puhul kõige paremini.

Kolm näpunäidet multiorgasmide võimaluste uurimiseks:

1. Stressivaba ja rahulik õhkkond suurendab multiorgasmi võimalust. Samuti see, et seksi jaoks on aega – seksiisu peab tekkima täies rahus ja korralikult.

2. Ei tasu eeldada, millised peaksid olema orgasmid, mis järgnevad esimesele. Need võivad olla lühemad ja aeglasemad või hoopis pikemad ja tugevamad. 

3. Suur osa leiab, et pärast esimest orgasmi muutub kliitor väga tundlikuks. Just seetõttu mõtlevad paljud, et multiorgasmid on võimatud, sest sa pole enam võimeline vastu võtma sama stimulatsiooni, mis tekitas esimese orgasmi. Pärast esimest orgasmi peaks siis proovima midagi muud, selle asemel, et proovida tekitada uut mõnulainet samade vahenditega nagu esimest. Näiteks kergem kliitori stimuleerimine ja/või rütmi, asendi muutmine võivad tekitada hoopis teistsuguse tunde. On individuaalne, kui kaua võtab aega, et kliitorit saab uuesti stimuleerida. Mõned taastuvad sekunditega, teised vajavad rohkem aega. 

allikas: Ilta Sanomat