NAINE, ÕPETA MEHELE, kuidas sind haripunkti viia

Naised seavad partneri naudingu üsna kergekäeliselt enda omast olulisemaks. Kui meestest saab iga kord orgasmi 93 protsenti, siis naistel on see arv vaid 46 protsenti. Eriti on orgasmi saamisel raskusi alla 40aastastel naistel. Kõige rohkem saavad orgasme õnnelikus suhtes naised, kes hindavad ka enda naudingut. Samuti räägivad nad seksist kallimaga.

Kui naine soovib ka ise orgasmi saada, peab ta seda ise hindama ning meest juhendama, kuidas ta seda saab. Häbi, nagu orgasmi peaks saama vaid ühel viisil või et seda saadakse valet moodi, tuleks kohe unustada.

Kuidas siis oma partnerile õpetada, kuidas sa orgasmi saad?

1. Kopeerimistehnika

Kopeerimistehnika tähendab seda, et naine imeb või lakub partneri pöidla ja nimetissõrme vahelist nahka, nagu ta soovib, et partner talle suuseksi teeks. Seejärel kallim kopeerib seda. Kopeerimine on konkreetne viis näidata, milline tehnika sulle kõige rohkem meeldib.

2. Õpi kõigepealt ise

Kui sa isegi ei tea, kuidas kõige paremini orgasmi saad, siis õpi masturbeerides enda keha tundma. Kasuta selleks sõrmi või osta vibraator. Mida paremini naine ise ennast rahuldada oskab, seda suurema tõenäosusega saab ta koos partneriga orgasmi. 

3. Hoolitse oma naudingu eest

Orgasmi saamise võib teha lõbusaks ühiseks projektiks. Kindlasti ei tohiks partneri vastu karm olla, kui orgasmi saamine siiski ebaõnnestub.

4. Haara ohjad enda kätte

Sageli kuuleme nõuannet, et seksi ajal peaks lõõgastuma ja vabalt võtma, kuid see ei puuduta orgasmi. Kui vaid ootad selili, et mees kogu töö ära teeks, ei ole sa õigel teel. 

5. Mugavus lisab naudingut

Orgasmi saab kõige paremini siis, kui tunned ennast mugavalt. Kui jalad külmetavad, pane sokid jalga. Kui tunned ennast pimedas paremini, kustutage tuled. Püüdke välistada asju, mis lisavad ebamugavust või võimet naudingule keskenduda. 

 

allikas: Women’s Health