NAISED, KELLEL ON LÜHIKESED JUUKSED: mida see nende kohta paljastab?

NAISED, KELLEL ON LÜHIKESED JUUKSED: mida see nende kohta paljastab?

Meestele meeldivad pikkade juustega naised – seda lauset on ilmselt kõik naised vähemalt korra elus kuulnud ja enamus naisi eelistavadki pikki juukseid. Kui veel eelmisel sajandil tundus juuste maha lõikamine naise puhul lausa šokeeriv ja midagi lubamatut, siis tänapäeval on olukord muutunud. Ka naised võivad soovikorral endale poisipea lõigata.

Meestele meeldivad pikkade juustega naised – seda lauset on ilmselt kõik naised vähemalt korra elus kuulnud ja enamik naisi eelistabki pikki juukseid. Kui veel eelmisel sajandil tundus juuste mahalõikamine naise puhul lausa šokeeriv ja midagi lubamatut, siis tänapäeval on olukord muutunud. Ka naised võivad soovi korral endale poisipea lõigata.

Et tegu on siiski üsnagi julge otsusega, siis enamik seda sammu astuda ei taha ja kõigile poisipea ei sobigi – selleks peavad olema väga kaunid näojooned ja mis seal salata, lühike soeng toob ka inimese figuuri paremini esile ja sestap sobib see pigem saleda ja treenitud figuuriga naisele. 

Ent miks üldse tekib mõnel naisel vajadus oma pikad juuksed korraga maha lõigata? Psühholoogide sõnul on see seotud inimese emotsioonidega ning vajadus pikkadest juustest lahti saada võib viidata sellele, et elus on algamas uus etapp ning soovitake minna edasi puhtalt lehelt ehk siis minevik maha jätta. Ebameeldivad sündmused minevikust võivad olla põhjuseks, miks naine endale poisipea laseb lõigata. 

Teisalt võib selline vajadus tekkida ka siis, kui elus on kõik liiga rutiinseks ja tavapäraseks muutunud ning soovitakse ellu vaheldust tuua. Lühike soeng on kõige julgem juukselõikus, mida naine endale teha saab – sellest järgmine samm on juba juuste täielik mahaajamine.

Niisama naljalt mitte ükski naine pikki juukseid maha lõigata ei lase ja üldjuhul on sellel kaks põhjust – kas vajadus minevikust lahti lasta või soov ellu muutusi tuua.

Allikas: sheknows.com