Naised, mehed ei ole lollid! 7 süütut valet, millest nad kohe läbi näevad

6 kommentaari
Naised, mehed ei ole lollid! 7 süütut valet, millest nad kohe läbi näevad

Väikesed valged valed on vahel lihtsaimaks väljapääsuks ebamugavast situatsioonist ja seni, kuni me nende valedega kellelegi haiget ei tee, on need ehk isegi õigustatud. Valetamist esineb ka suhetes ning seda ei tee üksnes mehed, vaid ka naised. Blogija Dan Scotti avaldas hiljuti vahva artikli, kus ta tõi välja terve rea valesid, mida naised meestele ütlema kipuvad – tegu on valedega, millest mehed alati läbi näevad!

Väikesed valged valed on vahel lihtsaimaks väljapääsuks ebamugavast situatsioonist ja seni, kuni me nende valedega kellelegi haiget ei tee, on need ehk isegi õigustatud. Valetamist esineb ka suhetes ning seda ei tee üksnes mehed, vaid ka naised.

Blogija Dan Scotti avaldas hiljuti vahva artikli, kus ta tõi välja terve rea valesid, mida naised meestele ütlema kipuvad – tegu on valedega, millest mehed alati läbi näevad!

Valisime selle noormehe arvamusloost välja 7 valet, mida pole mõtet oma meestele enam öelda, sest nad saavad kohe aru, et naised ei räägi tõtt! Lisatud on ka Dani kommentaarid.

1. Kui naine ütleb tusase häälega: “mul on kõik korras”

See, kuidas naine seda ütleb, näitab kohe ära, kas ta valetab või mitte. Kui pilk räägib ühte ja sõnad teist juttu, siis mehed usuvad naise pilku. Kui sa ei ole millegagi rahul, siis ütlegi nii. Meestele ei meeldi mõttetu keerutamine, see ei lahenda ühtegi olukorda, vaid lükkab ebameeldivat vestlust lihtsalt edasi. Ole siinkohal edaspidi aus ja teie suhe muutub lihtsamaks.

2. Kui naine ütleb närviliselt: “mul läheb ainult 5 minutit”

Mehed ei ole eile sündinud ja me teame väga hästi, et kui naine tahab hea välja näha, siis sageli läheb tal kauem aega kui viis minutit. Küll aga on mul siinkohal väike soovitus – kui sa oled närviline ja tead, et mees ootab, siis katsu end siiski rahulikult valmis sättida, sest tegelikult võidad sa sedasi aega! Kiirustades ei tule ükski asi ilusti välja, ja kui sa kisud sukapüksid katki või tõmbad silmalaule viltuse lainerijoone, siis selle situatsiooni lahendamiseks kulub sul rohkem aega, kui oleks kulunud siis, kui sa rahulikult oleksid võtnud. 

3. Kui naine ütleb ebaselge häälega: “ma ei ole üldse purjus”

Mees saab väga hästi aru, kui naine on purjus, siinkohal ei olegi vaja rohkem midagi öelda. Lihtsalt katsu järgmine kord kokteilidega piiri pidada, onju. Aga ära valeta, et sa ei ole purjus, kui juba sinu häälest on aru saada, et kainusest on asi kaugel.

4. Kui naine ütleb üllatava näoilmega: “ma ei ole tegelikult üldse selline”

Ma toon näite: kui naine on end peol täis joonud ja mõne sigadusega hakkama saanud ning mees on pidanud ta koju talutama ja järgmisel hommikul teatab naine, et ta tegelikult ei olegi selline, siis tekib küsimus – kes see naine eile õhtul minu kõrval siis oli? Me kõik teeme vigu, jah, vahel me joome liiga palju, aga oma tegude eest tuleb vastutada. Kui sina olid purjus, siis sa ei saa öelda, et sa tegelikult ei ole üldse selline. Pigem vabanda ja ütle, et sul on eilse pärast piinlik. 

5. Kui naine ütleb poriseva häälega: “see kutt on lihtsalt sõber”

Meil kõigil on minevikus olnud suhteid ja niisama sekspartnereid, kellest me oma uuele mehele rääkida ei taha. Sellest ei peagi rääkima, aga kui naine jookseb tänaval kokku oma eksiga ja tema uus mees on samuti sealsamas, siis miks valetada? Ütle nii, nagu asi on. Mees saab sinu pilgust kohe aru, kui sa üritad talle pähe määrida valet, et sinu eksmees ei olegi sinu eksmees vaid hoopis vana sõber. Tõde on kuld.

6. Kui naine ütleb vinguva häälega: “ma ei ole armukade”

Kõik naised on mingil määral armukadedad ja see on loomulik, kui sa poleks üldse armukade, siis tekiks küsimus, kas sul ikka on oma elukaaslase vastu tunded? Kui sinu mees jookseb tänaval kokku oma imekauni sõbrannaga, keda nähes sina end lauskoledana tunned, siis ära hakka valetama, et sa ei tundnud selles olukorras armukadedust. Palju auväärsem on tunnistada, et see oli tõesti ilus naine ja uurida, mis trenni ta teeb või midagi sellist. Nii sa näitad, et ka sina tahaksid paremas vormis olla ja ei tunne teistelt naistelt konkurentsi, vaid tahad end arendada ja ise paremaks saada. 

7. Kui naine ütleb nutuse häälega: “ma niikuinii ei oodanud sinult mingit üllatust”

Kui mees unustas sulle naistepäevaks lilli kinkida või unustas ta teie tähtpäeva ära, siis ta teab ise ka, et sa oled solvunud. Kõik naised ei pea selliste sündmuste tähistamist oluliseks, seega kui sa tahad nendel päevadel mehelt üllatust, siis palun lihtsalt ütle talle, et see on sinu jaoks tähtis. Valetamine muuda seda situatsiooni kohe üldse paremaks, eriti veel siis, kui mees näeb, et sa oled õnnetu. 

Kuidas sinul selliste valedega lood on?

Allikas: elitedaily.com