NAISTE 3 ILUVIGA, MIS PELETAVAD mehe kohe eemale

Erinevate uuringute kohaselt eelistavad mehed just neid naisi, kes oma välimuse eest hoolitsevad, ent siin on üks väike "aga". Nimelt tekib küsimus, mida tähendab oma välimuse eest hoolitsemine mehe pilgu läbi? Ei, siinkohal ei peeta silmas igapäevast meikimist ja kontsakingi, vaid hoopis seda, et naine hoolitseb oma puhtuse ning füüsilise välimuse eest.

Erinevate uuringute kohaselt eelistavad mehed just neid naisi, kes oma välimuse eest hoolitsevad, ent siin on üks väike “aga”. Nimelt tekib küsimus, mida tähendab oma välimuse eest hoolitsemine mehe pilgu läbi? Ei, siinkohal ei peeta silmas igapäevast meikimist ja kontsakingi, vaid hoopis seda, et naine hoolitseb oma puhtuse ning füüsilise välimuse eest.

On asju, mida mehed suitsusilmameigist olulisemaks peavad ning tihtipeale võib liigne meik nad hoopis eemale peletada. 

Allpool on välja toodud kolm iluviga, mille tegemisel mehed teises suunas jooksevad:

1. Liiga palju parfüümi

Kui mees upub parfüümipilve, sest sa oled endale ohtralt lõhna peale kandnud, siis olenemata sellest, kui kallis see lõhn on, mehele see ei meeldi. Tugev parfüüm mõjub lausa stressitekitavalt ja kohting lõpeb ilmselt niipea, kui mees suudab välja mõelda põhjuse põgenemiseks.

2. Terava otsaga küüned

Meestele meeldib kaunis maniküür, ent tihtipeale eelistavad nad pigem klassikalist hoolitsust ja kui rääkida küünekujust, siis terava otsaga maniküür sobib küll peole, ent omale koju ükski mees selliste küüntega naist ei tahaks – kes suudaks selliste küüntega kodu eest hoolitseda? Ja kui rääkida seksist, siis võivad need küüned mehe intiimsetele osadele üsnagi palju haiget teha…

3. Paks jumestuskreem

Kõige inetum on jumestuskreemirant, mis lõua juurest jookseb ning jätab mulje, justkui naine kannaks näomaski. Lisaks tekitab paksu jumestuskreemi kandmine küsimuse, mida see naine ometi varjab, et ta oma näonahka nii kiivalt peab peitma? Meestele meeldib loomulikult ilus ja terve jume ning nende silmis ei ole jumestuskreemi üldse vaja – see vaid määrib ja tekitab kunstliku kuma.

Allikas: whisper