NAISTE SUURIMAD SALADUSED: mida nad meestele öelda ei julge

NAISTE SUURIMAD SALADUSED: mida nad meestele öelda ei julge

Igal naisel on vähemalt üks saladus, millest ta tegelikult mitte kellelegi rääkida ei taha või ei julge ning loomulikult soovitakse ka oma kallima eest seda varjata. Olgu tegu minevikus tehtud veaga, mõne kummalise hirmuga või kes teab, millega veel – saladusi on palju. Teisalt on selge ka see, et kuni sa seda saladust hoiad, koormab see sind emotsionaalselt ja survestab sinu argielu.

Igal naisel on vähemalt üks saladus, millest ta tegelikult mitte kellelegi rääkida ei taha või ei julge ning loomulikult soovitakse ka oma kallima eest seda varjata. Olgu tegu minevikus tehtud vea, mõne kummalise hirmu või kes teab millega veel – saladusi on palju. Teisalt on selge ka see, et kuni sa seda saladust hoiad, koormab see sind emotsionaalselt ja survestab sinu argielu.

Kuid millised on need saladused, mida üks naine oma mehe eest varajata tahaks?

Allpool on välja toodud kümne naise anonüümsed ülestunnistused ehk siis saladused, millest nad oma mehele rääkinud ei ole ja ilmselt ei tee nad seda ka tulevikus:

1. Must minevik

Ma olin kunagi strippar ja teenisin sellega üsnagi head raha, kuid ma ei taha, et minu mees sellest teada saaks. See peab jääma saladuseks.

2. Ma olen biseksuaalne

Mul oli enne praeguse kallimaga kohtumist suhe naisega, mis kestis kolm aastat. Ma ei taha, et ta seda teaks.

3. Suhted mehe vanematega

Ma vihkan oma kallima perekonda ja tema ema on kõige hullem. See saladus ei tohi välja tulla.

4. Ma ei sooritanud enesetappu tänu temale

Ma ei taha teda kunagi selle teadmisega koormata, et just tänu temale ei teinud ma enesetappu. Ma kardan, et kui ta sellest teada saaks, siis ta tunneks, et ta on selles suhtes lõksus ja ta kardaks, et kui me lahku läheme, siis ma teen endaga midagi hirmsat.

5. Ebakindlus oma keha suhtes

On asju, mida ma oma keha juures häbenen, aga ma ei taha, et minu kallim sellest teada saaks, sest kardan, et siis hakkaksid need asjad ka teda häirima. Kuni ta ei pööra nendele kehapiirkondadele tähelepanu, ei pea ma muretsema.

6. Ma olen emotsionaalselt katki

Ma võitlen depressiooniga, aga minu kallim ei tea seda ja ma ei taha, et ta sellest ka teada saaks. Ma ei taha, et ta saaks teada, kui suur segadus minu sees tegelikult valitseb.

7. Armastus kallite ehete vastu

Minu mehel ei ole suur sissetulek ja seega ei hakka ma talle kunagi ütlema, kui väga mulle kallid ehted tegelikult meeldivad. Ma tean, et ta ei saaks neid mulle osta, seega hoian seda saladust.

8. Näokarvad

Mul on palju näokarvu, aga lasen neid regulaarselt eemaldada ja ma ei taha, et ta kunagi näeks, kui palju karvu minu näonahal tegelikult on. Ma häbenen seda ja hoian seda saladust kuni hauani.

9. Raha eest meestega kohtingule

Ma käin vahel meestega kohtingul, et teenida raha. Jah, see on eskortteenus ning ma ei taha, et ta sellest teada saaks.

10. Varastasin raha

Võtsin mehe rahakotist salaja raha, teades, et ta pole lugenud, palju tal seal sularaha on. Ma ei tea, miks ma seda tegin, aga häbenen seda ja ei taha, et ta teada saaks.

Allikas: whisper.com

 

ning võimalusel