Need 11 nippi aitavad sul kallimaga lähedasemaks saada

Need 11 nippi aitavad sul kallimaga lähedasemaks saada

Kui te just värskelt armunud pole, siis vajab partnerite vaheline side aeg-ajalt väikest turgutust. Igapäevaelu ja töö võtavad oma aja ning ühel hetkel avastad, et pole juba pikalt saanud oma partneriga omaette olla – juhtub ka parimatega… Õnneks on asju, mida saad igapäevaselt selleks teha, et oma kallimaga võimalikult lähedane olla. Siin on neist 11 ning need mõjuvad koheselt! 

Kui te just värskelt armunud pole, siis vajab partneritevaheline side aeg-ajalt väikest turgutust. Igapäevaelu ja töö võtavad oma aja ning ühel hetkel avastad, et pole juba pikalt saanud oma partneriga omaette olla – juhtub ka parimatega… Õnneks on asju, mida saad igapäevaselt selleks teha, et oma kallimaga võimalikult lähedane olla. Siin on neist 11 ning need mõjuvad koheselt! 

1. Tehke elektroonikavaba õhtu. Kurb on vaadata paare, kes kohtingul olles ainult oma nutitelefonidega tegelevad. Sa väärid pausi! Te mõlemad väärite seda. Kohe, kui olete telefonid ära pannud, muutub kõik! Te mõlemad tunnete end tähtsatena. 

2. Tehke koos trenni. Paarid, kes koos higistavad, saavad omavahel paremini läbi. Trenn teeb teid õnnelikumaks, mõjub hästi romantilistele tunnetele ja muudab teievahelise emotsionaalse sideme tugevamaks. 

3. Rohkem suudlemist! Te ei suudle enam ilmselt nii tihti kui suhte alguses. Huuled on 200 korda tundlikumad kui sõrmeotsad – suudelge nii palju kui vähegi võimalik! See teeb teie suhtekeemiale head. 

4. Lugege sama raamatut, aga tehke seda iseseisvalt. See annab teile uue teema, mida omavahel arutada ning võite niimoodi oma partneri kohta midagi uut õppida. Intellektuaalne stimulatsioon viib tihti füüsilise kontaktini – kes ei tahaks diivanil kallimale kaissu pugeda?

5. Kaisutage iga päev. See teeb kõik paremaks. Uuringud näitavad, et kõigest 15 minutit kaisutamist omab positiivset mõju nii sinu kehale kui vaimule. 

6. Rääkige piinlikest asjadest. Olid teel koosolekuruumi, aga koperdasid ja kukkusid? Räägi talle sellest! Taoliste asjade arutamine muudab teid teineteise silmis haavatavaks, mis omakorda muudab teid ka lähedasemaks. 

7. Jätke teineteisele pisikesi märkmeid. Selle all ei peeta silmas sõnumite saatmist. Võta pliiats ja paber ning kirjuta oma partnerile, mida sa tunned. See on vanakooli romantika, aga see toimib tunduvalt paremini, kui Facebookis saadetud sõnum. 

8. Tehke koos süüa. Kumbki teist ei pea selle jaoks professionaalne kokk olema. Valige välja retsept, mis on teile mõlemale meelepärane ja töötage selle valmimise nimel ühtse meeskonnana. 

9. Lõbutsege eraldi. Liiga palju ühiselt veedetud aega pole samuti suhtele hea. Igaüks vajab hingamisruumi. Suhe ei tohi igavaks muutuda ning kui mõlemal osapoolel on mõni hobi, millega ta üksinda tegeleb, ei muutu teie suhe kindlasti üksluiseks. 

10. Minge koos loodusesse. Natuke rohelust võib suhtega imesid teha. Kui teil on õhtul aega, siis minge parki või randa jalutama. Värskes õhus viibimine mõjub teile mõlemale hästi. 

11. Tehke vastastikku komplimente. Ütle talle, et see särk näeb tema seljas eriti hea välja. Maini, et tal on ilusad silmad. Komplimendi sisu pole oluline – kõige tähtsam on see, et teeksid neid oma kallimale regulaarselt. 

 

bustle.com