NEED 6 ASJA HÄVITAVAD suhte suurema tõenäosusega kui petmine

Kui arvasid, et petmine on suhete purunemise juures suurim süüdlane, siis sa eksid! Enamik suhteid leiab oma lõpu hoopis teistsugustel põhjustel, millest kuus levinuimat me nüüd ka teieni toome!

Kui arvasid, et petmine on suhete purunemise juures suurim süüdlane, siis sa eksid! Enamik suhteid leiab oma lõpu hoopis teistsugustel põhjustel, millest kuus levinuimat me nüüd ka teieni toome!

Õel kriitika. 

Konstruktiivne kriitika ei tee kellelegi ega millelegi liiga, aga kui kriitika kisub selliseks, mis teeb haiget, siis on see suur probleem. Seda eriti suhtes! Ühe partneri karm kommentaar võib teisele poolele väga haiget teha ning tekitada temas tunde, nagu kallim oleks ta hüljanud. 

Usalduse puudumine. 

Kahtluse tekkides tehakse kõik, et tegeliku tõeni jõuda. Kui partnerit ei usaldata ning kahtlustatakse pidevalt, luuratakse ning nuhitakse, siis see muudab suhte väga pingeliseks. 

Hoolimatus. 

See on kohutavalt kurb, kui kallimat raskel ajal sinu jaoks olemas pole. Emotsionaalne toetus on üks pikaajalise suhte oluline komponent. Kui üks osapool tunneb, et ta pole tahetud ning teda lükatakse pidevalt kõrvale, siis saab see suhtele saatuslikuks. 

Kui lastakse teistel oma suhet mõjutada. 

Alati on inimesi, kes on kui hundid lambanahas – inimesi, kes “tahavad sulle parimat”, samal ajal sinu partnerit mustates. Kui sa sellel sündida lased, siis pole sinu side partneriga piisavalt tugev, et pikaajaliselt kesta. 

Võitlemine teineteisega, mitte probleemiga. 

Igas suhtes esineb tülisid ja see on täiesti normaalne. Aga ka tülitsemine on miski, mida tuleb õigesti teha. Tülil peab olema tulemus – probleem peab lahenduse saama. Kui kaklete probleemi lahendamise asemel teineteisega, siis saab see suhe varsti läbi.

Emotsioonide allasurumine. 

Väljendamata negatiivsed emotsioonid, millel lastakse koguneda, hävitavad suhte. Tead ju küll, et kui klaasi pidevalt vett tilgutada, siis saab see ühel hetkel täis ja juba järgmisel hakkab märkamatult üle ajama. 

womenworking.com