NEED 6 MÄRKI näitavad, et lahkuminek kallimast teeks sulle vaid head

shutterstock

elitedaily

Pikka aega kestnud suhtes võib lahkuminek olla raske, kuid teinekord tuleb see vaid kasuks - eriti sulle endale. Need märgid näitavad, et lahkuminek kallimast muudaks sind palju, palju õnnelikumaks. 

1. Suhtes esineb petmist

Kui suhtes petab üks osapool või lausa mõlemad korduvalt, on lahkuminek kõige parem lahendus. Te väärite mõlemad paremat.

2. Ta käib sulle närvidele

Igaüks meist käib vahel oma kallima närvidele, kuid see on normaalne ja loomulik. On aga suur vahe, kas ta käib sulle aegajalt närvidele või juba pelgalt tema nägemine ajab sind närvi.

3. Sa ei tunne enam seksist mõnu

Igas suhtes esineb kuivemaid perioode, aga kui juba partneri puudutus tekitab sinust rõvedust, on see märk sellest, et ehk te ei sobi kokku. Ilmselgelt see ei muutu.

4. Ta on vägivaldne

Üks olulisemaid põhjuseid lahku minemiseks on see, kui kallim on vägivaldne või emotsionaalselt liiga kontrolliv.

5. Sa ei näe temaga ühist tulevikku

Kui sulged silmad ja kujutad ette oma tulevikku, millist rolli sinu kallim seal mängib? Kui sa ei näe partnerit osana oma tulevikust, on see märk, et mõistlikum on lahku minna. Milleks olla koos inimesega, kellega sa vananeda ei taha?

6. Sa ei taha enam tema läheduses olla

Suhte lõpetamine võib küll raske olla, aga kui sa ei soovi oma kallimaga enam tegemist teha, tuleks mõelda lahku minemisele. Isegi kui sa kardad jääda üksikuks ning turvalisem tundub suhet jätkata, siis tuleks enda vastu aus olla.