NEED 9 MÄRKI kinnitavad, et oled tema jaoks liiga hea

Igaüks on vähemalt korra oma elus sattunud vale inimese otsa. Tegelikult võib isegi julgelt öelda, et enne õige kaaslase leidmist näeme me neid, kes tegelikult meid ei vääri, päris arvukalt. Aga kuidas aru saada, kui sa kellegi jaoks liiga hea oled? Need üheksa märki kinnitavad sinu kahtlusi. 

Igaüks on vähemalt korra oma elus sattunud vale inimese otsa. Tegelikult võib isegi julgelt öelda, et enne õige kaaslase leidmist näeme me neid, kes tegelikult meid ei vääri, päris arvukalt. Aga kuidas aru saada, kui sa kellegi jaoks liiga hea oled? Need üheksa märki kinnitavad sinu kahtlusi. 

1. Ta ei ole sinu suhtes vastutulelik 

Suhe põhineb paljuski võrdsel partnerlusel. Sa pead suhtest saama sama palju, kui ise sinna panustad. Kui panustate mõlemad vaid natuke, on see täiesti normaalne, aga kui üks panustab endast 90% ja teine vaid 10%, siis on teil suur probleem, millest on keeruline vabaneda.

2. Sina oled suhtes ainus täiskasvanu

Täiskasvanutevahelises suhtes ei saa kumbki osapool pidevalt lapsikult käituda. Seda võib mõnikord küll ette tulla, aga kui tunned, et sinu kallim käitub pigem lapse kui mehena, siis oled tema jaoks selgelt liiga hea. 

3. Ta ei toeta sinu eesmärke

Sinu eesmärgid on su suurimad unistused. Igaüks, kes neid ei toeta või halvemal juhul sind isegi nende saavutamisel takistab, ei ole kindlasti inimene, kelle peale peaksid oma aega raiskama. 

4. Tal pole ambitsioone 

Elus on vaja pidevalt areneda ja edasi liikuda. Kui sina seda teed, aga su partner mitte, siis pead ta lõpuks enda seljas läbi elu vedama. Kas see ongi sinu nägemus heast suhtest? Sa väärid kindlasti midagi paremat!

5. Ta paneb su end sissetungijana tundma 

Erinevatest uuringutest on selgunud, et inimesed, kes panevad teisi end halvasti tundma, kannatavad ise suure ebakindluse käes. Kui sinu kaaslane teeb sind pidevalt maha ja paneb sind end sissetungijana tundma, siis pole sul vaja tema peale oma aega raisata! Hea kaaslane on toetav ja meelitav. 

6. Ta ei tea, mis on ausus

Suhte vundamendiks on ausus ja usaldus. Keegi, kes ei suuda sinuga aus olla, pole sind kindlasti väärt. 

7. Ta pole sinu üle uhke

Mees, kes sinuga suhtes on, peaks suurest rõõmust mööda tube ringi hüppama! Ta peaks seda suure uhkusega kõigile teatama! Kui kaaslane pole sinu üle uhke või näitab kohati välja isegi väikest piinlikkust, siis unusta ta lihtsalt ära!

8. Pead teda alatasa oma perekonna ning sõprade ees kaitsma

Pere ja sõbrad tunnevad sind kõigist kõige paremini. Nad suudavad märgata asju, mis sul endal kahe silma vahele jäävad. Nad tahavad sinu jaoks vaid parimat ja kui nad ütlevad sulle pidevalt, et inimene, kellega koos oled, ei vääri sind, siis usu neid!

9. Sa ei mäleta viimast korda, kui ta sind seksuaalselt rahuldas

Mees, kes ei ole magamistoas just kõige parem, on siiski arvestatav kaaslane. Mees, kes sind magamistoas absoluutselt ei kuula ja sinu vajadustele tähelepanu ei pööra, tuleks välja visata mitte ainult magamistoast, vaid tervest elust!

bustle.com