NEED KAVALAD NIPID MUUDAVAD su mehe silmis täiesti vastupandamatuks

Kas sinu partner ei näita mingil põhjusel enam erilist huvi üles ning tundub nagu teie suhe oleks maha jahtunud? Ta ei saada enam sulle päeval armsaid sõnumeid ning sa ei mäleta täpselt, millal viimati seksisite. Sa üritad talle läbi eriliste žestide muljet avaldada ning teievahelist sidet taastada, aga ka see ei toimi. Oled endiselt nähtamatu, südamevalus ning ei tea enam, mida teha. 

Kas sinu partner ei näita mingil põhjusel enam erilist huvi üles ning tundub, nagu teie suhe oleks maha jahtunud? Ta ei saada enam sulle päeval armsaid sõnumeid ning sa ei mäleta täpselt, millal viimati seksisite. Sa üritad talle läbi eriliste žestide muljet avaldada ning teievahelist sidet taastada, aga ka see ei toimi. Oled endiselt nähtamatu, südamevalus ning ei tea enam, mida teha. 

Sinu partner ei taha endale naist, kes ümber tema tiirutab – ta tahab SIND! Ta armus sinusse, sest talle meeldis, kuidas oma elu elasid ning kui palju rõõmu see sulle pakkus. 

Suhetes kehtib reegel: inimesed saavad sind armastada vaid nii palju, kui sina armastad iseennast. 

Järgi neid nõuandeid ning sinu suhe saab uue elujõu. 

1. Leia oma kirg 

Mõtle, mis sulle elus kõige suuremat rõõmu ja naudingut pakub ning tegele sellega nii palju, kui saad – ka siis, kui võiksid hoopis koos kallimaga aega veeta. Näiteks, kui sulle meeldis kodus valju muusika saatel kaasa lauldes ja tantsides mööda maja ringi hüpata, siis tee seda! Kui meeldib kokata, siis hakka peale! Kui armastad trenni – mine trenni! Pole vahet, mis sulle rõõmu pakub – lihtsalt tee seda! Pane ennast uuesti esikohale. 

2. Ära passi kodus 

Registreeri end põnevale kursusele või mine sõbrannadega välja. Mine kinno, näitustele, muuseumisse, teatrisse – kuhu iganes SINA soovid minna! 

3. Riietu enesekindlalt ning seksikalt

Pühenda riietuse valikule ning enda välimusele natuke rohkem aega. Põhiline on, et mida iganes kannad, need riided aitavad sul ennast hästi ning kindlalt tunda. Aga kindlus peab sinu seest tulema! Kui sa tunned ennast seksikalt, siis tunnetab seda ka sinu mees. 

4. Leia aega oma perekonna jaoks

Kui sul on ka lapsed, siis veeda nendega lõbusalt aega. Võtke osa erinevatest üritustest ning nautige koosolemist. Kui lapsi veel pole, siis saad sama teha ka oma vanemate või õdede-vendadega. Perega veedetud aeg on alati mõistlikult kulutatud aeg. 

5. Ole iseseisev 

Mõnikord võid kallimalt küsida, kas ta soovib sinuga kuskile kaasa tulla, aga keeldumise korral mine lihtsalt üksi. Ära lase sel ennast kõigutada. Kõik head asjad võtavad aega. 

huffingtonpost.com