Need on kõige rumalamad vead, mida mehed suhetes teevad

Need on kõige rumalamad vead, mida mehed suhetes teevad

Kõik naised teevad oma elus vigu aga kuidas on meestega? Ka mehed teevad pidevalt vigu – eriti suhete osas. Mõnikord võib mehest tänu nendele totakatele vigadele jääda naisele väga vale mulje. Need on kõige levinumad rumalad vead, mida mehed suhtes olles teevad: 

Kõik naised teevad oma elus vigu, aga kuidas on meestega? Ka mehed teevad pidevalt vigu – eriti suhete osas. Mõnikord võib mehest tänu nendele totakatele vigadele jääda naisele väga vale mulje. Need on kõige levinumad rumalad vead, mida mehed suhtes olles teevad: 

1. Nad saadavad pidevalt sõnumeid. Ka naistel on elu! Kui me kohe ei vasta, siis pole põhjust paanikaks – vastame siis, kui saame. 

2. Nad väldivad konflikte lootuses, et tüli põhjus läheb naisel meelest. Ühel hetkel tuleb see konflikt nii või naa, sest naised ei unusta kunagi midagi! 

3. Nad eeldavad, et naised on alati perfektsed ning ei taha endale tunnistada, et meie jalad pole alati siidiselt siledad. 

4. Mehe aeg iseendaga on nende arust olulisem kui naise aeg iseendaga. 

5. Mehed usaldavad end ümbritsevaid inimesi liiga lihtsalt, kuid teisalt põrmustavad igasuguse usalduse vaid ühe rumala valega. 

7. Nad väidavad, et ei saa naistest aru – polegi vaja! Aru tuleb saada ainult ühest naisest – enda omast!

8. Nad ei oska oma prioriteete paika seada ning tekitavad naises tunde, nagu viimane polekski mehe jaoks üldse oluline. Mõnikord on isegi arvutimäng oma naisest tähtsam – no kuulge, mehed! 

9. Nad ei mõista, mida naised suhtest saada tahavad. 

10. Nad ei aktsepteeri naise vigu, aga saavad kohutavalt vihaseks, kui viimane julgeb mõne mehe vea kuuldavaks teha. 

 

rebelcircus.com