Neid vigu teevad kõik naised VÄHEMALT ühe korra elus

Neid vigu teevad kõik naised VÄHEMALT ühe korra elus

Täiuslikkus on totaalselt  ülehinnatud! Tobedate vigadeta jääksime mitmetest elu õppetundidest ilma. Kuue eksperdi käest küsiti, millised on kõige sagedasemad tobedad vead, mida naised teevad ja miks need vead tegelikult hoopis head on. Siin on tulemused: 

Täiuslikkus on totaalselt  ülehinnatud! Tobedate vigadeta jääksime mitmetest elu õppetundidest ilma. Kuue eksperdi käest küsiti, millised on kõige sagedasemad tobedad vead, mida naised teevad ja miks need vead tegelikult hoopis head on. Siin on tulemused: 

1.  Raha laenamine. Sa tahtsid kedagi lihtsalt aidata ja olid veendunud, et saad laenatud summa lõpuks tagasi. Paraku on aga nii, et sellised olukorrad lõpevad reeglina õppetunniga, et edaspidi peaksid sellistele palvetele pigem eitavalt vastama.

2. Ühele inimesele vastamise asemel saadad kogemata sõnumi kõikidele oma kontaktidele. Lihtsalt sellele mõtlemine ajab juba paanikasse või mis? See ei õpeta sind ainult kõike topelt üle kontrollime, vaid tuletab mõnikord ka meelde, et kõik negatiivsed asjad ei peaks üldse kunagi trükimusta nägema. 

3. Orgasmi teesklemine. Sa ei pea end sellepärast piinama, et seda teinud oled. Küll aga ei muuda see sinu voodielu paremaks. Hoopis vastupidi! Sinu mees arvab, et ta teeb kõike täpselt nii nagu sulle meeldib ja seega kasutab ta sama tegevusplaani ka järgmisel ning ülejärgmisel voodimaratonil. Tunduvalt parem alternatiiv oleks aus vestlus oma partneriga.

4. Sa põled läbi. Kui sa ennast üle töötad ja kodune elu üle pea käima hakkab, siis on tulemuseks stress. Hea uudis on see, et sa õpid oma aega mõistlikult ja otstarbekalt jagama. 

5. Räägid oma sõpra taga. Kui oled kunagi täiesti pahaaimamatult oma sõpra taga rääkinud ning see jutt on lõpuks tema kõrvu jõudnud, siis tead hästi, kui halb tunne see on. Siis peaks hästi meelde jääma ka see, et edaspidi tuleb igasugust klatši vältida! 

6. Pohmakaga tööle minek. Oled pärast põrguliku tööpäeva lõppu sõbrannadega dringile läinud? Ja see on hommikuni veninud? Peaaegu kõik naised on elus vähemalt korra pohmelliga tööle läinud. Aga kuna oled siis väsinud, tujukas ja tööl suhteliselt kasutu, saad aru, et edaspidi tuleks piirduda vaid paari joogiga ja seejärel koju magama minna.

7. Lükkad suhtes olles oma sõbrad tagaplaanile. Selline teguviis on peaaegu paratamatu. Oled armastusest nii pimestatud, et lihtsalt unustad kogu ülejäänud maailma. Tegelikult on selline käitumine sõprade suhtes üsna alatu ja egoistlik. Õnneks taipad seda üsna pea ning uuesti sellist viga ei tee. 

8. Töötad vales ametis. Kes poleks teinud tööd, mis neile ei meeldi, lihtsalt sissetuleku pärast? Siis oled aga kurnatud, vihane ning töötamiseks puudub motivatsioon. Samas aitab selline kogemus sind: edaspidi oskad hinnata head töökohta. 

9. Ilmud kuskile täiesti kohatu riietusega. Kas oled kunagi ilmunud õhtusöögile liiga üleslöödult? Positiivne külg on see, et järgmisel korral on sul meeles dress-code´i küsida.

10. Sööd ja jood liiga palju, liiga pika perioodi jooksul. Mõned inimesed hakkavad näiteks stressis olles meeletult palju sööma. See mõjub kehale halvasti ja peegeldub kaalunumbrilt üsna kiiresti. Endist keha on keeruline tagasi saada. Edaspidi mõtled kaks korda, enne kui midagi suhu pistad. 

11. Magad kellegagi ja hiljem katsed! See võib olla üheöösuhe, kolleeg või lohutusseks. Voodiseiklus, mis paneb sind hiljem ennast tühjana ning süüdi tundma, pole miski, mille pärast pikalt põdema peaks! Järgmisel korral tead, et tegu pole hea ideega. 

12. Kulutad oma sõprade peale liiga palju raha. Jagad tšeki sõbraga pooleks, kuigi ise tellisid ainult salati? Ja nii juba aastaid? Niimoodi lähevad kohtumised väga kalliks maksma ja nii mõnigi äge kleit jääb selle tõttu soetamata! 

13. Ignoreerid suhtes kõiki selgeid hoiatusmärke! Loomulikult suudles su kallim oma firma jõulupeol töökaaslast vaid pühade puhul! Seda muidugi paar kuud pärast seda, kui said teada, et ta oli ma kooliaegse kallimaga õhtusöögil intiimsusi vahetanud! Aga ta armastab ainult sind! Onju nii! Me kõik ju teame, kuidas see lugu lõpeb! Lõppkokkuvõttes on taolised olukorrad sulle kasulikud. Tänu sellele oskad oma tulevastele suhetele kõrgemad standardid luua ja oled kindlasti õnnelikum! 

 

Allikas: womenshealthmag.com