Neli poosi, mida nädalavahetuse jooksul kallimaga katsetada

Neli poosi, mida nädalavahetuse jooksul kallimaga katsetada

Neli täiesti tavalist naist käivad välja neli mitte nii tavalist seksipoosi, mida nädalavahetuse jooksul katsetada. 

Neli täiesti tavalist naist käivad välja neli mitte nii tavalist seksipoosi, mida nädalavahetuse jooksul katsetada. 

Vahelduseks juba harjumuspärasele proovi sel nädalavahetusel kallimaga midagi erilist. Marie Claire toob lugejateni neli tavalise naise mitte nii tavalist poosi, mida proovida tasub. Kas oled mõnd neist proovinud ja milline on sinu lemmikpoos?

KÜÜNIS
“Me seisame, mina olen näoga oma mehe poole ja mässin jalad ümber ta puusade. Ta paneb käed mu tagumiku alla ja liigutab mind üles-alla, kui me seda teeme. Ma nimetan seda Küüniseks,” räägib 26aastane Maya.
Mis selle nii kuumaks teeb? “Ma olen väga iseseisev naine, kuid vahel mulle meeldib, kui keegi oma ülemvõimu näitab. Selles poosis on kontroll mu partneri käes ja mina ei tee midagi. Füüsiliselt nõuab see temalt ilmselt parajat pingutust, kuid minul tekib kaaluta oleku tunne ja see on ikka väga orgastiline!”
Pea meeles, et Küünis on veel mõnusam, kui end enne korralikult sisse õlitate, aga esialgu võiks proovida nii-öelda kuivalt, et õige kehahoid kätte saada. Vastasel juhul võib asi lõppeda vigastustega!

MÜRAMASIN
“Mina laman selili, jalad üle oma mehe õlgade. Tema nõjatub ettepoole ja toetab oma rinna mu reite tagakülgede vastu ning siseneb. See poos muudab mu väga häälekaks, nii et oleme selle Müramasinaks ristinud,” räägib 28aastane Majesta.
Mis selle nii kuumaks teeb? See lubab mehel sügavamalt siseneda kui ükski teine poos ja tekitab seeläbi kõige tugevamaid orgasme.
Pea  meeles, et maasikad, vahukoor ja vahuvein on endiselt suurepäraseks eelmänguks. “Minu tingimus on, et söögi ajal teineteist ei puuduta, millega mees esialgu nõus on, kuid enamasti ta hullub, kui vaatab mind vahuveini rüüpamas ja maasikaid söömas,” räägib Majesta.

MISJONÄRIPOOS
“Mina laman selili, mees tuleb minu peale … Jah, okei, ma tunnistan, mu lemmikpoos on misjonär!” ütleb 28aastane Akynos.
Mis selle nii erutavaks muudab? “See võib tunduda väga igava valikuna, kuid uute pooside otsimise tuhinas kipuvad vanad klassikud ununema,” ütleb Akynos. “Mulle meeldib seksi ajal oma kallima silmadesse vaadata, mulle meeldib oma puusadega vastu suruda ja lasta tal sügavalt enda sisse tulla,” räägib ta.
Pea meeles: misjonäripoosi vürtsitamiseks proovi seda näiteks vabas õhus! Muidugi mitte hetkel, sest talv vabaõhuseksi ei soosi.

TAGURPIDI-ALLEN
“Me mõlemad põlvitame põrandal, minu jalad on veidi rohkem laiali  kui mu kihlatul Allenil. Ta siseneb selja tagant, aga me ei kummardu ettepoole. Nimetasin selle oma mehe järgi, sest see on järjekordne suurepärane poos, mille ta välja mõtles,” räägib 26aastane Afinity.
Mis selle nii erutavaks teeb? “Kuna ta saab selles asendis kätega mu rindu ja kõhtu katsuda ning ma juba ise instinktiivselt painutan end ettepoole, tundub mu keha mulle sedasi suurepärane. Samuti meeldib mulle, kui  mees mind sel ajal juustest tirib – nii võin sekunditega orgasmini jõuda,” räägib naine.
Pea meeles: seksikad põlvikud ja kõrged kontsakingad lisavad sellele poosile veelgi vürtsi.