Neli uut kohtingureeglit selleks kevadeks

Neli uut kohtingureeglit selleks kevadeks

Viimane aeg on teha kevadist suurpuhastust ka oma kohtinguharjumustes. Glamour.com on siinkohal kokku pannud suhtenõustajate ja blogijate kohtingusoovitused selleks kevadeks.      

Viimane aeg on teha kevadist suurpuhastust ka oma kohtinguharjumustes. Glamour.com on siinkohal kokku pannud suhtenõustajate ja blogijate kohtingusoovitused selleks kevadeks.

 

1. Kohtu uute inimestega

Isegi kui sa ei kohtu oma tulevase abikaasaga pargis, kontserdil või õhtusöögil, kohtud sa igal juhul uute inimestega, kelle kaudu võid hiljem oma Härra Õige leida. Jäta meelde – mida rohkem inimesi, seda rohkem võimalusi.

“Saagu uute inimestega kohtumisest sulle uus harjumus. Otsi uusi tuttavaid igapäevaselt või nädalavahetustel. Külasta erinevaid üritusi, et kohtuda uute inimestega. Lihtsalt hüppa diivanilt püsti ja mine välja uusi kontakte otsima!” soovitab suhtenõustaja April Braswell.

 

2. Tea, mille poole sa püüdled!

Sa ei pea täpselt teadma, mida sa otsid, kuid sa peaksid teadma, mille poole sa püüdled, see aitab sul lõpuks selgusele lähemale jõuda. Suhtenõustaja Adam LoDolce soovitab: “Mina ütlen alati oma klientidele, et mõelge, mille poole te püüdlete! Millised on eesmärgid? Kas otsite endale partnerit või soovite tutvuda lihtsalt erinevate inimestega? Oluline on oma eesmärk sõnastada ja selle suunas liikuda!”

 

3. Sea selged piirid

Piiride seadmine on üks kohtamise võtmeküsimustest. Keegi meist ei taha jätta jääkuninganna muljet, kuid samas ei taha me näida ka tallaalused. Sinu piirid peavad töötama sinu kasuks, mitte vastupidi.

“Sea endale kindlald piirid ja sa näitad sellega inimestele, kuidas on õige sind kohelda. Kui keegi teeb sulle midagi, mis sulle ei meeldi ja sa ei räägi sellest, siis annad talle justkui loa seda uuesti ja uuesti teha. Hoia tempo madal ja õpi inimest enne tundma, kui temaga väga lähedaseks saad,” räägib Donna Barness, suhteekspert televisoonist.

 

4. Tee muudatusi

Eksperimenteeri. Proovi erinevaid taktikaid ja vaata, mis juhtub. “Kevad on hea aeg selleks, et sorteerida välja tehnikad, mis töötavad ja mis mitte, ning mõelda sellele, kuhu sa tahaksid oma armuelus jõuda. Just nagu kapi koristamine –  heida pilk oma mõtteviisile, online profiilile, ootustele ja isegi sinu tavapärastele kohtingukohtadele. Ja muuda kõike!” soovitab suhteekspert Kira Sabin.

 

 

Triin Tisler