NÕID MERILY TIMMER annab nõu, mida teha, kui rutiin suhet sööb

NÕID MERILY TIMMER annab nõu, mida teha, kui rutiin suhet sööb
erakogu

Enamik pikas suhtes olijaid on tundnud, et aegajalt kipub rutiin suhet sööma. Ei tohiks aga koheselt tormata uut ja põnevat otsima, vaid nõid Merily Timmeri sõnul tasuks hoopis oma suhet teise nurga alt vaadata

“See on arusaadav, et aastatega saavad partneritest lapsevanemad ja kirg jääb kuhugi tahaplaanile. Armumise ja liblikate aeg jääb kuhugi kaugesse minevikku ja põnevust ei paista ei lähedal ega kaugel enam.

Enne kui minna otsima mujalt seiklust või koguniks uut elu tasuks siiski vaadata oma suhet hoopis teise nurga alt. Kui jätta rutiin kõrvale, kui teha jälle neid asju mis lähendavad ja panevad uuesti oma kaaslasesse armuma?

Ma soovitan alati kõikidel paaridel eriti lapsevanematel võtta enda jaoks üks nädalavahetus kuus, kus saab olla kahekesi, mees ja naine, ei lapsi, ei sõpru, ei kohustusi ega rutiini. Lihtsalt kahekesi.

Mida selle ajaga siis peale hakata? Esiteks tasuks meelde tuletada, mida Teile varem meeldis koos teha. Meeldis teile teatris käija või kinos, kontserdil või hoopiski sõita teise Eesti otsa spasse puhkama?

Tegevused ei peagi olema tasulised. Ajad on keerulised ja paljudel pole võimalusi sellisteks tegevusteks. Kuidas kõlab käest kinni jalutuskäik vanalinnas või mõnus päev väikese piknikuga rabas?

Vahet polegi milline see tegevus on, oluline on see, et te leiate teineteise jaoks selle aja mil eksisteerite vaid teie kaks paarina,” õpetab Merily oma blogis. 

Sarnased artiklid