OHTLIKUD MÄRGID: ta pole oma eksist veel üle saanud!

OHTLIKUD MÄRGID: ta pole oma eksist veel üle saanud!

Igaühel meist on oma varjupool, mille osad on minevik ja meie eelmised partnerid. Eksist ülesaamist ei märgi see, et teda täielikult unustad või temaga enam kunagi suhelda ei taha. Kuidas aga kindlaks teha, et su uus partner pole liialt oma eksi takerdunud? Toome siinkohal välja mõned näited. Ükski neist ei pruugi kindel tõestus olla, aga kui neid on rohkem kui üks, kipub see tõenäoliselt millelegi viitama.

Igaühel meist on oma varjupool, mille osad on minevik ja meie eelmised partnerid. Eksist ülesaamist ei märgi see, et ta täielikult unustad või temaga enam kunagi suhelda ei taha. Kuidas aga kindlaks teha, et su uus partner pole liialt oma eksi takerdunud? Toome siinkohal välja mõned näited. Ükski neist ei pruugi kindel tõestus olla, aga kui neid on rohkem kui üks, kipub see tõenäoliselt millelegi viitama.

Ta mainib eksi tihti jutu sees.

Inimestele meeldib ikka vahel mälestusi mõlgutada ja olnule tagasi vaadata. See on normaalne. Eks oli kunagi tähtis osa tema elust ja seda ei saa muuta. Aga kui te näiteks arutate, mida süüa, ja ta teatab: “Minu eksile meeldib võileibu süüa”, siis on see kahtlane. Mida rohkem ta teda suvavestluste käigus mainib, kus poleks põhjust üldse eksile mõelda, seda halvem on see teie suhtele mõeldes. Kõige hullem on ilmselt see, kui ta eksi kogemata sinu asemel nimetab, eriti voodis või muidu intiimsel hetkel.

Ta vaatab endiselt eksi pilte.

See, et tema kodus või asjade hulgas on eksi pilte, ei tähenda kohe halba. Siin tuleks jälgida, kui nähtaval need on. Kui tal on eksi pildid kodus seinal või laual või koguni öökapil, võib asi kahtlane olla. Samas ei peaks eeldama, et ta need kõik ära kustutab või peidab, kui suhe on läbi saanud. Liiga hoogne kustutamine või peitmine võib samuti just halb märk olla.

Ta hoiab alles eksi saadetud kirju ning sõnumeid.

Milleks neid alles hoida, kui ei taha neid teinekord üle lugeda? Ja milleks neid lugeda, kui eks enam endisel viisil tähtis pole? Sama võib kehtida näiteks fotode kohta. 

Ta kasutab eksi kingitusi rohkem kui sinu omi.

Kui eks talle midagi kinkis ja ta seda endiselt kasutab, on see iseenesest muidugi okei. Miks peaks näiteks riideid, lõhnaõli või midagi kulukat seetõttu ära viskama, et inimesed enam koos pole? Aga kui ta eelistab selgelt eksi kinke sinu omadele, siis on halvasti.

Ta sõbrad räägivad veel tema eksist.

Sõpruskond räägib veel tema eksist tõenäoliselt põhjusel, et tema räägib veel eksist, ja palju. Nad arvavad järelikult, et see on täiesti normaalne, või on sellega harjunud. Aga mis selles nii normaalset on, et ta kogu aeg eksist räägib? Sama kehtib muidugi tema pere kohta.

Ta hoiab eksi asju alles.

Kui tal on alles eksile kuulunud riideid või muid esemeid, mida ta ei anna tagasi ega viska ka ära, siis on oht, et ta tahabki neid endale hoida. Eriti, kui need esemed on ebavajalikud nagu nipsasjake või hambahari.

Ta keeldub käimast paikades, mis talle eksi meenutavad.

Kui te tahate välja sööma minna ja ta väldib kohti, kus ta käis eksiga, siis on sul põhjust muretseda rohkema üle kui toidu kvaliteet. Kui ta ei suuda leppida faktiga, et nad pole enam koos ja mingid asjad või olukorrad või kohad seda meenutavad, siis pole ta ilmselt üldse üle saanud.

rebelcircus.com