OMA KEHA MÜÜV TUDENG LIINA: Enamik minu klientidest on korralikud pereisad!

23 kommentaari
OMA KEHA MÜÜV TUDENG LIINA: Enamik minu klientidest on korralikud pereisad!

Möödunud aasta sügisel Tallinnasse õppima asunud Liina (nimi muudetud – toim. teada) on üks väga kaunis ja julge neiu. Pealinnas elades ja kooli kõrvalt kohvikus töötades sai talle kiiresti selgeks, et sellist elu ta endale ei soovi. Mis sai edasi, seda loe juba järgnevast avameelsest intervjuust. 

Möödunud aasta sügisel Tallinnasse õppima asunud Liina (nimi muudetud – toim teada) on üks väga kaunis ja julge neiu. Pealinnas elades ja kooli kõrvalt kohvikus töötades sai talle kiiresti selgeks, et sellist elu ta endale ei soovi. Mis sai edasi, seda loe juba järgnevast avameelsest intervjuust. 

 

Kuidas kõik alguse sai?

Kolisin sügisel Tallinnasse, et oma õpinguid jätkata. Mul oli kohe plaanis kooli kõrvale ka mõni tööots leida. Sain tegelikult ühte kohvikusse ettekandjaks, kuid sealne palk oli peaaegu olematu ja siis hakkasingi teisi võimalikke variante kaaluma. Avastasin ühe internetis asuva lehekülje ja panin sinna kuulutuse, et olen nõus kokkuleppelise tasu eest meestega kohtuma. Soetasin endale kasutatud mobiiltelefoni ja kõnekaardi, kuulutusse märkisin enda kontaktiks kõnekaardi numbri. Esimest kõnet ei tulnud kaua oodata – kõigest paar tundi. Mäletan, et esimese kohtumise eel oli hirm suur ja ma värisesin üle keha, aga samas oli kokku lepitud summa piisavalt suur, et riskida. Sain juba paari esimese päevaga aru, et sel moel teenin paari päevaga sama summa kui terve kuu kohvikus laudu pühkides.

Kuidas sa kliente leiad või leiavad nemad sind? 

Nagu ma juba eelnevalt ütlesin, siis alguses kontakteeruti minuga kuulutuse peale. Tänaseks on mul kindel klientuur välja kujunenud. Mehi on umbes viisteist ja kõik nad käivad minu juures üsna regulaarselt. 

Milline on sinu tüüpiline klient? 

Ma ise neid nii ei nimeta, aga tegemist on viisakate meestega. Suurem osa neist on tööl väga edukad, neil on pere ja pealtnäha ei tohiks neil millestki puudust olla. Olen poole aasta jooksul mõistnud, et paljud mehed käivad minuga kohtumas siis, kui nad oma naisega tülli on läinud ja teised on jälle sellised, kelle elu on liiga rutiinne – olen nende jaoks nagu väike sutsakas elektrit, mis igapäevaelu ergastab.

Millised soovid meeste puhul kõige levinumad on? 

Kõige levinumaks sooviks on minu hinnangul see, et nad tahavad end hoituna tunda. Paljud kohtumised ei põhinegi nii palju seksil kui just lähedusel ja vestlusel. Ma olen hästi tihti kuulaja rollis. Nad räägivad mulle, mis neil kodus ja tööl toimub, küsivad mõnikord isegi nõu. Mis seksi puudutab, siis on kõik üsna tavaline. Põhimõtteliselt võiks välja tuua kaks kindlat joont: on mehed, kes soovivad voodis domineerida, ja on teised, kes tahavad, et mina oleks see, kes seksi ajal ohjasid enda käes hoiaks. 

Milline on olnud sinu jaoks siiani kõige veidram kohtumine kliendiga? 

See juhtus üsna alguses. Mulle helistas üks mees ja soovis juba samal päeval kohtuda. Ta mainis jutu käigus, et tal läheb Tallinnasse jõudmiseks paar tundi aega. Kui ta lõpuks kohale jõudis ja ma teda nägin, siis oli kohe selge, et tegu on tõsise maamehega. Talle lähemale jõudes avaldus see ka aroomis, mis teda ümbritses. Selline tunne oli, nagu ta oleks otse lehmalaudast tulnud. Ma ei suutnud sel hetkel tolle mehega seksimisest isegi mõelda. Vabandasin ja ütlesin, et pean kahjuks ikkagi lahkuma. Paha tunne oli küll, vaeseke ju sõitis nii mitu tundi spetsiaalselt minu pärast pealinna. 

Kas on olnud ka mõni eriti positiivne üllataja? 

Jah, minu lemmikmees siiani. Tema ainukene soov on mulle oraalseksi pakkuda. Ta vist veedakski hea meelega suurema osa oma elust peadpidi mõne naise jalgevahes. Esimesel kohtumisel ta ütles ka, et abikaasa ei luba endale sellist mõnu pakkuda. Olevat suhte alguses mõned korrad proovinud ja peale järjepidevaid eitavaid vastuseid lõpuks loobunud. Muideks on ta selles väga osav!

Palju niimoodi töötades teenida on võimalik? 

Rohkem kui kohvikus töötades. See on suhteline, aga see summa jääb nädalas umbes 500 euro kanti. 

See on päris korralik summa. Mida sa selle rahaga teed? 

Olen enamuse teenitust kõrvale pannud. Ma pole kunagi priiskaja olnud ja tasun selle raha eest vaid jooksvaid elamiskulusid. 

Millised on sinu tulevikuplaanid? 

Kavatsen ülikooli lõpetada ja siis õpitaval erialal tööd leida. 

Buduaar.ee