OMATEADA ÕNNELIKUS ABIELUS NAINE: kuulsin linnapealt, et hakkame lahutama!

3 kommentaari
OMATEADA ÕNNELIKUS ABIELUS NAINE: kuulsin linnapealt, et hakkame lahutama!

Kui oled õnnelikus abielus, aga kuuled teistelt, et su suhe on lagunemas, siis kuidas reageeriksid? Just sellises olukorras oli Viktoria, kes jutustas Buduaarile oma loo. 

“Pool aastat  tagasi olin olukorras, mis tekitas mulle palju valu ja segadust hinge. Mu mehel oli tekkinud sõbranna, kellele ta juhtumisi rääkis rohkem kui vaja, ning see sõbranna hakkas lootma midagi enamat,”  räägib kaunis naine Buduaarile. “Uskumatu, aga selle naisega kohtusid nad lapsi ujulas ujutamas käies. Eks Margus jäi talle silma, kuna on sõbralik, hea suhtleja, kena mees ja loomulikult ka hea isa. Kes ei tahaks endale sellist meest!” Kuna tööpäevad veetis Viktoria pojaga, siis laupäeviti oli neil kokku lepitud isa-poja päev, mil Viktoria sai pool päeva iseenda jaoks ning meespere käis ujumistrennis ja mänguväljakutel.  “Nii see suhe neil arenes peaaegu et minu enda silme all.  Aga Tallinn on ju nii väike. Minu mehe ja selle Kerli tutvus oli kestnud umbes kaks kuud, kui kuulsin sõbranna Aljonalt, et linnapeal räägitakse, et me hakkame abielu lahutama. Alguses tundus see naljakana, sest me olime  alles aasta eest abiellunud ja meie peres kasvas kolmeaastane poeg, keda me mõlemad väga armastasime. Nagu ikka igas suhtes oli ka meil aeg-ajalt väiksemaid ütlemisi, aga mul ei olnud vähematki kahtlust, et mu mees mind ei armastaks.” 

 

Ühel hetkel aga rääkis sõbranna nendest kuulujuttudest lähemalt, sest soovis Viktoriat hoiatada. “Väidetavalt oli minu mehel esialgu veel platooniline suhe üksikema Kerliga, kes samuti kasvatab kolmeaastast last ning kellega Margus tutvus ujulas. Aljona sõnul nad suhtlesid tööajal pidevalt Facebookis ning plaanisid ühiseid nädalalõpu tegemisi oma lastele. Kuna Kerli nägi, et minu ja tema ühine sõbranna Facebookis on Aljona, siis tuli ta kolleegilt küsima, kui hästi ta mind tunneb ja mis seisus meie suhe on. Margus oli öelnud sellele naisele, et abielu on sama hästi kui läbi. Kuna Margus talle väga meeldis, siis oli ta öelnud, et  kavatseb selle mehe ära kodustada. Võite ise ette kujutada, mida tunneb naine, kes kuuleb, et mingi teine naine peab tema mehe peale jahti. Ja tundub siiski, et ka nn jahisaak pole päris süütu, sest Kerli teadis nii mõndagi väga isiklikku asja meie elust. Ma olin minestamas, kui kõike seda kuulsin. Raske oli uskuda, et mu mees võis midagi sellist rääkida praktiliselt võõrale naisele. Ja miks ta üldse pidi rääkima,” ütleb Viktoria. “Isegi see oli Kerlile teada,  millal ma rinnaoperatsiooni tegin, palju mul rasestumine aega võttis ja kuna me viimati Margusega seksisime,” räägib naine nutt kurgus.  “Ma saan aru, kui armastus on üle läinud ja mees on otsustanud lahku minna, aga meie suhtes tõesti mitte miski ei viitanud sellele, et ta tahab kedagi teist. Miks ta siis käitus nii lugupidamatult?”

 

“Lugu läks edasi nii, et kui mees õhtul koju tuli, siis paiskasin talle kõik selle info näkku ja pärisin aru, miks ta räägib võõrale naisele meie asju. Mees muidugi jäi esialgu iseendale kindlaks, et ta pole midagi rääkinud ning ütles, et suhtleb selle naisega vaid viisakusest ja meie lapse pärast. Aga asjad, mida see naine teadis, ei saanud lihtsalt kuskilt mujalt temani jõuda. Isegi mu sõbranna ei teadnud neid asju. Margus kinnitas, et nende vahel pole tõesti mitte midagi enamat, kui et nad on lapsi koos ujutades rääkinud tema sõnul nn “maast ja ilmast” ning on mõned korrad Kerli ettepanekul ka koos mängutoas käinud, sest lastele meeldib koos mängida.  Lisaks oli Kerli ta oma Facebooki sõbraks lisanud ja mõned pildid lastest saatnud ning aeg-ajalt midagi küsinud. Kerli pidavat olema väga jutukas ja räägib peaaegu kõigest. Muuhulgas oli ta nn meestrahva nõu palunud, kas tasub rinnaoperatsiooni teha ja Margus oli seda igati soovitanud öeldes, et tema naisel on väga ilusad ja loomulikud täidetud rinnad.” Viktoria ütleb, et mehe sõnul polevat ta rääkinud lahkuminekust, küll aga oli maininud, et aastatega jääb kirge suhtes vähemaks. “ Ma pole siiski kindel, mis on tõde ja kas uskuda meest või kuulujutte. Margus ütles mulle, et perekond on talle kõige tähtsam ja kui mõni naisterahvas arvab, et tema sõbralikkus annab lootust enamaks, siis tuleb sel naisterahval pettuda temas. Aga mul on ikkagi väga ebaamugav teada, et mingi suvaline naine basseinist teab meie pereelu detaile.” 

Viktoria tunneb, et kuna otseselt petmist ei olnud ja mees lõpetas pojaga selles ujumistrennis käimise ning kustutas Kerli oma sõbralistist, siis soovib ta seda ebameeldivat vahejuhtumit unustada.  “Ei teagi, mis oleks parem- kas teadmine, et mingi naine üritas alatult mu meest endale saada, samal ajal kui mu mees üritas lihtsalt olla sõbralik. Või teadmine, et neil oli emotsionaalne afäär, mis sai läbi tänu sellele, et ma õigel ajal jaole sain,” võtab Viktoria teema kokku ning lisab, et isegi kui ta selle naisega räägiks, ei saaks ta arvatavasti teada kogu tõde. 

 

Loe ka sellest, miks mehed nii käituvad ja kuidas ära tunda, et mehel on emotsionaalne afäär.

 

ilmunud ajakirjas Buduaar