ÕNNELIKU SUHTE SALADUSED paljastatud

2 kommentaari
ÕNNELIKU SUHTE SALADUSED paljastatud

Reporter Mark Manson küsis pikas suhtes olnud paaridelt, mida peavad nad oma kauakestva ja õnneliku suhte saladuseks. Vastustes oli palju ühist. Toome ka teieni mõned populaarsemad vastused, mis võivad olla kasuks igaühele, kes soovib oma partneriga igavesti koos olla.

1. Olete koos õigetel põhjustel

Olete koos, sest te mõlemad tõepoolest soovite koos olla. Ükski muu põhjus pole sama hea kui see. Te ei ole koos vaid harjumusest või teiste inimeste pärast.

2. Olete realistid

Teie suhte pole vaid mannavaht ja roosiaed. Olete oma armastuses realistid. Elus tuleb ette palju asju, päevad, nädalad ja aastad on erinevad. Inimesed muutuvad ja armastamine pole alati lihtne. Tõeline armastus on teinekord palju enamat kui päikesepaiste. Sellepärast ongi see tõeline armastus.

3. Austate teineteist

Räägite tihti ja avameelselt. Kuulate, mida teisel on öelda ja mida ta jagada soovib. Kõige tähtsam on oma partneri austamine. Teil võib olla küll erimeelsusi, aga nii kaua, kuni säilib austus ja hindate teineteist, ei suuda need teid lahutada. Te ei räägi teineteisest selja taga halba.

4. Räägite ka sellest, mis on raske

Võib küll olla raske rääkida näiteks sellest, mis teile suhtes muret valmistab, kuid olete aja jooksul õppinud ka sellest kõnelema. Kui teie vahel on usaldus, suudate jagada ka kõige raskemaid mõtteid.

5. Teid on kaks

Heas suhtes on kaks inimest – kaks erinevat inimest. Sa ei ole võtnud enda õlgadele koormat oma partner õnnelikuks teha. Õnn on igaühe enda kätes. Sa ei ohverda ennast. Igas suhtes peab mõnikord kompromisse tegema, see kuulub asja juurde.

6. Annate üksteisele ruumi

Te ei pea kogu aeg ninapidi koos olema. Teil on erinevaid hobisid ja huvisid, kuid see ei lahuta teid, vaid toob suhtesse uusi värve ja nägemusi. 

7. Oskate tülitseda

Riid suhtes ei ole veel maailma lõpp, sest te ei lase tülil nii suureks paisuda. Oskate riielda konstruktiivselt, ilma teist süüdistamata.

8. Oskate andeks anda

Te ei takerdu riidu, mis on juba lõppenud. Te ei kujuta ette, et suhe on otsekui poksimatš, kus on oluline võit. Oskate üksteisele andestada.

9. Mäletate väikeseid asju

Avaldate teineteisele armastust, ühel või teisel moel. Teete üllatuskingitusi, saadate intiimseid sõnumeid või veedate romantilisi õhtuid. 

10. Seksi on piisavalt

Kui suhtes hakkab halvasti minema, siis tavaliselt on seksi vähenemine märgiks, mis paljastab selle kõige kergemini. Te ei ole kinni keskmises seksimise sageduses. Seksite just nii palju, kui teile piisav on. 

 

allikas: Quartz

Sarnased artiklid