OOTAMATU SEKSINIPP, MIS ajab mehe täiesti hulluks

Mõeldes seksinippidele meenuvad enamasti kõikvõimalikud soovitused, millistes poosides seksi proovida võiks ning kuidas mehele paremat suuseksi pakkuda. Tegelikult mängib magamistoas olulist, kui ehk isegi mitte kõige olulisemat rolli seksuaalne intelligentsus.

Mõeldes seksinippidele, meenuvad enamasti kõikvõimalikud soovitused, millistes poosides seksi proovida võiks ning kuidas mehele paremat suuseksi pakkuda. Tegelikult mängib magamistoas kõige olulisemat rolli seksuaalne intelligentsus.

Kuidas vürtsitada voodielu ning tuua tagasi kirg suhtesse, kus see on hääbumas?

Suhteekspertide sõnul tuleks kõigepealt iseendaga pisut vaeva näha ning ennast ja oma seksuaalseid soove tundma õppida – arenda ennast põhjalikult ning tee endale selgeks, milline seks sind tegelikult erutab ja mida sa voodis kõige rohkem naudiksid. Seejärel võta ohjad voodis enda kätte ning juhenda meest ilma igasuguse piinlikkuseta, näidates talle täpselt, millist seksi sa armastad.

Mehega sel teemal täiesti avalikult rääkides muutub suhe hetkega intiimsemaks ning pingeid tekitav nii-öelda vahesein kaob. Voodielu muutub kirglikumaks ning mees erutub juba sellest, et ta teab täpselt, kuidas sind ekstaasi viia ning julgeb ka oma soovidest rääkida.

Kuumim seksinipp, mis alati toimib, on iseenda täielik avamine mehele – enamasti on puudulik kommunikatsioon põhjuseks, miks kirg kaob ning suhe laguneb.

Allikas: yourtango