OOTAMATU TÕDE: just see omadus teeb mehed naiste jaoks vastupandamatuks

OOTAMATU TÕDE: just see omadus teeb mehed naiste jaoks vastupandamatuks

Iga inimene, kel on olnud tunded teise inimese vastu teab väga hästi, et see müstiline tõmme  on üks veider, ettearvamatu ja vahel lausa kohutavalt keeruline asi. Loendamatud teadlased ja uurijad on üritanud välja nupuda, miks mehed ja naised üksteisele meeldivad.

Iga inimene, kel on olnud tunded teise inimese vastu, teab väga hästi, et see müstiline tõmme on üks veider, ettearvamatu ja vahel lausa kohutavalt keeruline asi. Loendamatud teadlased ja uurijad on üritanud välja nupuda, miks mehed ja naised üksteisele meeldivad.

Erinevate uuringute tulemused on üsna segased. Kui enamik uuringuid keerleb atraktiivsuse põhjustajate ümber nagu hea välimus, staatus ja raha, siis ühes hiljutises uuringus pakuti välja, et mehed võivad naistele vastupandamatult atraktiivsed näida ühel väga üllataval põhjusel – sest nad on head jutuvestjad.

See näib ebaloogiline, mõtlevad ilmselt kõik naised, sest kas pole mitte nii, et keegi, kes on imehea jutuvestja ja osav publiku äravõlumises, võib sama hästi olla lihtsalt hea valetaja?

Kirjanik Melanie Green aga nii ei arva ja ütleb, et naised proovivad leida kaaslast, kes suudab talle pakkuda kõike, mida ta vajab – kaasa arvatud järglasi. Naised hindavad üldiselt head isa ja meest, kes kindlustab tema ja ta laste tuleviku. Uuringu tulemused pakuvad välja, et meeste jutuvestmisoskus võib naiste jaoks näida kui oskus teenida raha ja olla edukas – eriti kui hea jutuvestja suudab tänu oma veenmisoskusele saada kõrgema sotsiaalse staatuse.

Kõlab loogiliselt, eks ole?

Allikas: Hellogiggles.com