OOTAMATU UUDIS NAISTELE, kellel on suur tagumik!

OOTAMATU UUDIS NAISTELE, kellel on suur tagumik!

Tänaseks on teadlased jõudnud üsnagi kummalisele järeldusele – nimelt tõdevad nad, et naised, kellel on piitspeenike talje ning suur istmik, on intelligentsemad, tugevama tervisega ning sünnitavad targemaid lapsi. Uuringu eestvedaja Konstantinos Manolopoulos väidab, et võtmesõnadeks on madal kõhurasva protsent ning suur istmik! 

Tänaseks on teadlased jõudnud üsnagi kummalisele järeldusele – nimelt tõdevad nad, et naised, kellel on piitspeenike talje ning suur istmik, on intelligentsemad, tugevama tervisega ning sünnitavad targemaid lapsi. Uuringu eestvedaja Konstantinos Manolopoulos väidab, et võtmesõnadeks on madal kõhurasvaprotsent ning suur istmik! 

Rasv ladestub naise kehale olenevalt tema kehatüübist – õunakujulisel naisel koguneb rasv taljele, ent pirnikuju puhul aga hoopis puusadele ja istmikule. Pirnikujulise kehaga naised kalduvad olema pigem normaalkaalus kui ülekaalus ning see tagabki neile ka tugevama tervise. Ka nende immuunsüsteem on parem ja keha hormonaalne tase on normi piires, mis tõttu on neil väiksem oht rasvuda. Kui hormonaalne tase on kõikuv, kipub ka naise kehakaal üles-alla liikuma ja see põhjustab sageli ebatervislikku ülekaalu.

Uuringus osales 16 000 naist!

Suure istmikuga naised on targemad, tervislikumad ja saledamad ning tänu sellele, et rasv ladestub pigem puusadele, sünnivad neil intelligentsemad lapsed – nimelt leiti kummaline seos, mis tõestab, et puusade ja tuharate ümbruses paiknev rasvkude aitab kaasa beebi aju arengule.

Allikas: unilad.co.uk