Orgasmi saavutamiseks piisab mõttejõust

Orgasmi saavutamiseks piisab mõttejõust

Hiljuti tehtud avastuse kohaselt väidavad teadlased, et naine suudab orgasmini jõuda ka ainult mõtete abil, kirjutab bigthink.com. Briti arst Barry Komisaruk kinnitab, et füüsiline kontakt pole sugugi nii oluline, orgasmi saamiseks on vaja vaid mõelda. Komisaruki uuringus osalenud naistest suutsid osad tõepoolest end puudutamata orgasmini mõelda.  

Hiljuti tehtud avastuse kohaselt väidavad teadlased, et naine suudab orgasmini jõuda ka ainult mõtete abil, kirjutab bigthink.com.

Briti arst Barry Komisaruk kinnitab, et füüsiline kontakt pole sugugi nii oluline, orgasmi saamiseks on vaja vaid mõelda. Komisaruki uuringus osalenud naistest suutsid osad tõepoolest end puudutamata orgasmini mõelda.

Teine osa naisi sai abi kombineerides fantaasiaid hingamisharjutustega.

“Naiste fantaasiad erinevad, ühed on erootilisemad, teised romantilised. Mõned jällegi abstraktsed, näiteks rannal jalutamine või energialainete kujutlemine,” selgitab Komisaruk.

Ka briti seksiekspert Alan Riley kinnitab, et fantaasiad on olulised.

“Sagedamini pööratakse rohkem tähelepanu kehale ja füüsilisele reageeringule. Paljudel inimestel, naistel eriti, on aga mõtetel orgasmi saavutamise juures mängida palju tähtsam osa,” arvab ta.

Teadlaste avastust toetab ka fakt, et naised suudavad erootiliste unenägude ajal orgasme kogeda.

 

 

Triin Tisler