PALJASTATUD: millisest vahekorrast mehed tegelikult unistavad?

Grupikas, anaalseks ja oht vahele jääda  meestel on seksiga seoses palju fantaasiaid ja soove. Ajaleht Ilta-Sanomat viis meeste seas läbi suure küsitluse, teada saamaks, millisest vahekorrast mehed tegelikult unistavad ja mida seksilt ootavad. 

Uuringu tulemusest selgus, et enamik meestest unistas grupiseksist. Samuti sümpatiseeris suurele osale mõte kaaslase vahetamisest. Ka anaalseks pakkus meestele tunduvalt rohkem huvi kui naistele. 

Seksuaalne läbikäimine ja suhtumine on aastate jooksul tunduvalt muutunud. On üsna tavaline fantaseerida enda jaoks tundmatutest kohtadest, uutest inimestest ning erinevatest rollidest. Tänapäeval on inimesed palju julgemad proovima voodis uusi nippe. 

Aeg-ajalt tasuks järele mõelda, milline seks sulle huvi pakub, mille vastu on sul linade vahel nõrkus ja mida sa üldse proovida ei tahaks. Teinekord on oma fantaasiatest rääkimine kallimale aga raske. Siis tasuks mõelda, miks on nendest raske rääkida on või mis takistab sul fantaasiate ellu viimist. Näiteks, kas põhjuseks võib olla see, et olete alles partneriga liiga vähe koos olnud ja sa ei tunne ennast temaga veel turvaliselt?

Mehed unistavad: 

– grupiseksist (41%);

– paaride vahetamisest (35%);

– seksist avalikus kohas (30%); 

– anaalseksist (23%). 

Naised unistavad: 

– seksist avalikus kohas (33%);

– grupiseksist (27%);

– kinnisidumisest ja piitsutamisest (29%);

– rollimängudest (27%).