PALJASTATUD: MILLISEST VAHEKORRAST naised tegelikult unistavad?

PALJASTATUD: MILLISEST VAHEKORRAST naised tegelikult unistavad?

Kolmekas, kinni sidumine ja oht vahele jääda  naistel on seksiga seoses palju fantaasiaid ja soove. Ajaleht Ilta-Sanomat viis naiste seas läbi suure küsitluse, teada saamaks, millisest vahekorrast naised tegelikult unistavad ja mida seksilt ootavad. 

Uuringu tulemusest selgus, et kolmandik vastanutest soovis seksida avalikus kohas. Samuti sümpatiseeris enamikele naistele seks kahe mehega. Ka kinni sidumine ja piitsutamine pakkusid naistele tunduvalt rohkem huvi, kui meestele. Samuti soovisid naised olla vahekorras sama sugupoole esindajaga tunduvalt enam kui mehed. 

Seksuaalne läbikäimine ja suhtumine on aastate jooksul tunduvalt muutunud. On üsna tavaline fantaseerida enda jaoks tundmatutest kohtadest, uutest inimestest ning erinevatest rollidest. Tänapäeval on inimesed palju julgemad proovima voodis uusi asju. 

Aeg-ajalt tasuks järele mõelda, milline seks sulle huvi pakub, mille vastu on sul linade vahel nõrkus ja mida sa üldse proovida ei tahaks. Teinekord on oma fantaasiatest rääkimine kallimale aga raske. Siis tasuks mõelda, miks on nendest raske rääkida on või mis takistab sul fantaasiate ellu viimist. Näiteks, kas põhjuseks võib olla see, et olete alles partneriga liiga vähe koos olnud ja sa ei tunne ennast temaga veel turvaliselt?

Naised unistavad: 

– seksist avalikus kohas (33%);

– grupiseksist (27%);

– kinnisidumisest ja piitsutamisest (29%);

– rollimängudest (27%). 

Mehed unistavad: 

– grupiseksist (41%);

– paaride vahetamisest (35%);

– seksist avalikus kohas (30%); 

– anaalseksist (23%). 

Sarnased artiklid