PETETUD NAISE õõvastav pihtimus: suuseksi ajal tundsin teise naise maitset

Kui sisetunne ütleb, et suhtes on midagi paigast ära ning tekib kahtlus, et mehel on tekkinud teine naine, siis enamasti just nii ka on. Naise intuitsioon valetab vaid siis, kui on tegu liigse armukadeduse või mõne teise psühholoogilise häirega, mis mõtetes segadusi ja ebarealistlikku ettekujutusi tekitavad.


Kui sisetunne ütleb, et suhtes on midagi paigast ära ning tekib kahtlus, et mehel on tekkinud teine naine, siis enamasti just nii ka on. Naise intuitsioon valetab vaid siis, kui on tegu liigse armukadeduse või mõne teise psühholoogilise häirega, mis mõtetes segadusi ja ebarealistlikku ettekujutusi tekitab.

Naine, kes avastas, et tema mees petab teda, jõudis inetu saladuse jälile üsnagi õõvastaval kombel ning ta otsustas oma kogemusest rääkida Your Tango portaalis. 

Nimelt oli ta juba mõnda aega kartnud, et mees pole talle truu, ent kuna tal tõendeid polnud, siis lootis ta salamisi, et hirm on asjatu ja et suhtes on kõik siiski korras. Seksielu oli aga hääbumas ning naine üritas seda igal kombel üles turgutada ja meest erutada.

Ühel päeval soovis ta oma mehele suuseksi pakkuda ning asus asja kallale sellise innuga, et mees teda takistama ei hakanud. Suuseksi ajal tundis naine aga oma mehe peenise juures teise naise kehavedeliku maitset, mille peale ta ärritus ja kohe mehelt läbi viha ja nutu pärima hakkas. 

Selgus, et mees oli äsja võõra naisega seksinud ja tõepoolest nii laisk olnud, et ei viitsinud enne oma naise juurde minekut ennast isegi pesta.

Vale tuli päevavalgele üsnagi ebameeldival kombel ja suhe sai otsa.