PIINLIK: ISA LEIDIS tütre toast seksmänguasja, kuid tõde oli üllatav

Twitteris levib pöörase kiirusega Emily nimelise naise lugu, kus ta esitleb oma isa poolt saadetud tekstisõnumeid. Lugu on kogunud hulgaliselt kommentaare, sest tõde oli täiesti erinev sellest, mida isa arvas olevat.

Emily veetis hiljuti aega oma sõbra juures, kui sai isalt vihase tekstisõnumi. Esialgu uuris isa möödaminnes, et kus tütar on ja saades vastuse, saatis talle pildi. Fotol oli lillat värvi ese, mille isa Emily toast leidnud oli.

“Leidsin su toast selle. Miks sa ostad selliseid asju? See on rõve. Sa ei tohiks oma raha selliste asjade peale raisata. Kui sul on taolisi vajadusi, siis ära vähemalt jäta neid laokile,” kirjutas vihane isa.

Emilyt üllatas isa selline reaktsioon ja ta küsis isalt, et milleks ta seda asja peab.

“See on selline ebameeldiv mänguasi, mis väriseb. Emily, ma ei ole ju nii vana,” vastas isa šokeeritult.

Tütar vastas, kasutades trükitähti: “ISA, SEE ON KAASAS KANTAV TELEFONILAADIJA. Kasutasin seda näiteks Disneylandis. Miks sa minu asju näpid?”

Vastuse saanud isa mõistis, et oli teinud piinlikku vea ning tegu polnudki seksmänguasjaga, vaid see oli hoopis kaasaskantav toiteallikas telefoni laadimiseks. 

“Ära räägi sellest oma emale… Vabandust. Käisin sinu asjade seast hügieenilist huulepulka otsimas. Jõua turvaliselt koju,” palus isa vabandust.

Emily avaldas vestluse ja pildi toiteallikast oma Twitteri kontol ning pani sotsiaalmeedia hetkega kihama. Seda on jagatud üle 45 000 korra ja märgitud meeldivaks 159 000 korda.

 

allikas: Ilta Sanomat