Põhjused, miks vanusevahe ei ole suhtes oluline

Põhjused, miks vanusevahe ei ole suhtes oluline

Partnerite suur vanusevahe ei ole kunagi suhtele kerge. Kuid sa ei saa ju parata midagi sinna, kellesse sa armud. Ja kui ta ongi sinust palju vanem, mis siis? Allwomanstalk.com tõi välja mõned põhjused, miks vanusevahe suhtes ei pea mängima põhirolli.  

Partnerite suur vanusevahe ei ole kunagi suhtele kerge. Kuid sa ei saa ju parata midagi sinna, kellesse sa armud. Ja kui ta ongi sinust palju vanem, mis siis?

Allwomanstalk.com tõi välja mõned põhjused, miks vanusevahe suhtes ei pea mängima põhirolli.

 

Vanus on kõigest number

Vanus on tõepoolest vaid number ja sellel pole inimese kui isiksusega midagi pistmist. Sa võid olla ka kahekümne ühe aastasena sama küps kui kolmekümnesena. Olulised on isiksused, kes omavahel klapivad.

 

Generatsioonide erinevus

Ka see ei pruugi olla oluline. Tähtis on see, et te mõlemad õpiksite teineteise generatsioone mõistma. Nii on kergem ka teineteisest aru saada.

 

Ühised huvid

Miks sa oled üldse suhtes mehega, kellega sul on suur vanusevahe? Ilmselt on need teie ühised huvid ja ühine sõpruskond… Just sellele sa peaksidki keskenduma. Lõppude lõpuks on ühised huvid iga hea suhte alustalaks.

 

See on suhe nagu iga teine

Pea seda meeles. See, et teil on suur vanusevahe, ei täheda seda, et peaksid sellele suhtele kuidagi teisiti tähelepanu pöörama. 

 

Tea, et sul on toetajaid

Kui sul on sõpru, kellele sa saad oma suhtemuredest rääkida ja kes sind mõistavad, teeb see ka sinu olukorra kergemaks.

 

Ole enesekindel

Ole oma otsuses kindel ja ära häbene oma suhet. Kui tahad olla koos mehega, kes on sinust vanem, kuid keda sa kogu südamest armastad, siis lihtsalt tee seda!

 

 

Triin Tisler