PÕNEV! Eesti mehed sinu kehast: mida nad arvavad?

Kui sa unistad ikka veel ideaalsest bikiinikehast ning mõtled, et siit-sealt võiks veel rohkem trimmis olla, siis jäta see ning hakka enesekindlalt suve nautima. See, et meestele meeldid sa just nii, nagu sa oled, leidis veelkord kinnitust Buduaari ajakirja tarbeks kokku kutsutud vestlusringist.

Kui sa unistad ikka veel ideaalsest bikiinikehast ning mõtled, et siit-sealt võiks veel rohkem trimmis olla, siis jäta see ning hakka enesekindlalt suve nautima. See, et meestele meeldid sa just nii, nagu sa oled, leidis veelkord kinnitust Buduaari ajakirja tarbeks kokku kutsutud vestlusringis.

See, et 0-suuruses naised mehi ei köida, pole enam ammu saladus. Seda on tunnistanud nii südametemurdja Ryan Gosling kui ka lembelaulik Robbie Williams. Veel kinnitavad seda tuhanded mehed, kes erinevates selleteemalistes uuringutes on osalenud. Naisteajakirjas Glamour läbi viidud uuringust selgus, et 78% meestest eelistaks pluss-suuruses naist ebakindlale supermodellile.

Buduaar kohtus viie Eesti mehega ja uuris, mida nemad sinu kehast tegelikult arvavad. Võib öelda, et see, mida mehed naiste välimuse juures märkavad ja mida naised ise enda juures märkavad, erineb väga suurel määral. Vestlusringis osalesid Martin (32), Ergi (23), Kaarel (22), Rait (25) ja Daniel (42).

Mis sulle naise keha juures kõige rohkem meeldib?

Ergi: Ilmselt ei ole kellelegi üllatus, et kõige rohkem meeldivad kehakumerused – tagumik ja rinnad. Kuid üks suuri nõrkusi minu jaoks on juuksed! Kui juuksed on puhtad ja hoolitsetud, siis see on väga turn on. Lisaks on ka ilusad pikad jalad väga kenad.

Rait: Meeldib, kui naine hoolitseb enda keha eest, seda nii sporti kui teatud hoolitsusi tehes.

Kaarel: Naise keha juures meeldivad mulle kõige rohkem sellised elementaarsed kohad nagu jalad ja pepu. Eriti kui need kohad on trimmis ja treenitud. Kindlasti ei saaks öelda, et need on esimesed asjad, mida ma naisterahva juures märkan, aga kui need kehaosad on minu maitse järgi, siis annan ainult plusspunkte.

Martin: Naise keha on kõige ilusam kooslus, mida suur taevane isand loonud on. Täiskomplekt on kõige parem.

Daniel: Meeldib kõik – pole täiuslikumat asja kui naise keha. Kauneimad neist on kõik kumerused.

Mis on naisterahva juures kõige erutavam?

Ergi: Tulles tagasi eelmise punkti juurde – enesekindlus on väga erutav ehk naised, kes on julged ja iseseisvad ning teavad täpselt, mida tahavad. Ühtlasi ka naise olek ja hoiak – sirge rüht, temperament.

Martin: Igat inimest erutavad erinevad asjad, kuid peamine on naine ise, sest mis muu suudaks meest pöördesse ajada kui naine!

Kaarel: Minu jaoks on naisterahva juures kõige erutavam enesekindlus. Kui naine tunneb ennast enda kehas hästi ja ilusana, siis see kiirgab ka välja.

Rait: Vormis keha, õige riietus, naise enesekindlus ja naiselik armas käitumine.

Daniel: See, kui ta on piisavalt julge ja suhtub ellu vabalt ning on valmis seda täiel rinnal nautima!

 

Loe edasi põnevat vestlust meestega juba Buduaari ajakirja suvenumbrist!