Põnev! Vaata, kuidas sinu tähemärk lahkumineku korral käitub

Põnev! Vaata, kuidas sinu tähemärk lahkumineku korral käitub

See, millises tähtkujus sündinud oled, võib rääkida palju sellest, milline inimene sa oled. Tähemärgi järgi saab ka paika panna, kas ja kui hästi sa oma kaaslasega kokku sobid. Tähtede poole võib vabalt vaadata ka siis, kui käes on suhte kõige koledam punkt- lahkuminek. Tahad teada, kuidas sinu tähemärgi esindajad selles olukorras tavaliselt käituvad? Või mida mõtles sellel perioodil sinu eks? Loe edasi ja saa teada! 

See, millises tähtkujus sündinud oled, võib rääkida palju sellest, milline inimene sa oled. Tähemärgi järgi saab ka paika panna, kas ja kui hästi sa oma kaaslasega kokku sobid. Tähtede poole võib vabalt vaadata ka siis, kui käes on suhte kõige koledam punkt – lahkuminek. Tahad teada, kuidas sinu tähemärgi esindajad selles olukorras tavaliselt käituvad? Või mida mõtles sellel perioodil sinu eks? Loe edasi ja saa teada! 

JÄÄR jätab oma kallima täiesti ootamatult ja ilma konkreetse põhjuseta maha ning tahab teda juba paari nädala pärast tagasi enda kõrvale. 

SÕNN muudab esimese asjana Facebookis oma suhtestaatust ning seejärel blokeerib su telefoninumbri. 

KAKSIKUD leiavad endale kiiremas korras uue kaaslase ning teevad näo nagu poleks te kunagi koos olnudki. 

VÄHK poeb su emale külje alla, laseb tal sinuga tõsiselt rääkida ning kui ka see ei toimi, siis suhtleb ta lihtsalt edaspidi aeg-ajalt sinu närvi ajamiseks temaga edasi.  

LÕVI hävitab kõik, mida sa armastad. Ta alustab asjadest, mis jäid tema käeulatusse. Seejärel leiab ta viisi, kuidas sind avalikult alandada – nad on väga dramaatilised. 

NEITSI läheb peast segi! Ta teeb su elu nii põrgulikuks, et tahaksid teise linna kolida. 

KAALUD ütlevad, et suhe on läbi, aga nad ei suuda sinust lõplikult lahti lasta. Ära imesta, kui ta su pulmapäeval kutsumata külalisena välja ilmub. 

SKORPION teeb midagi deemonlikku (põletab su maja maha) ning jälgib seejärel pingsalt iga sinu püüdlust oma elu uuesti üles ehitada.

AMBUR ei taha lõplikult lahku minna, vaid teeb ettepaneku avatud suhteks. 

KALJUKITS küsib sinult nimekirja põhjustest, miks te peate suhte lõpetama. Kui nimekiri neid ei rahulda, siis kutsuvad nad su järgmisel päeval õhtusöögile. 

VEEVALAJA tahab sinuga kindlasti sõbraks jääda. Ja seejärel kõigi sinu sõpradega voodisse ronida … 

KALAD tekitavad sinus meeletu süütunde ning veenavad su ümber – lihtsalt selleks, et hiljem sind ise maha jätta. 

 

rebelcircus.com