PROSTITUUDI VALUS PIHTIMUS: millised mehed tegelikult oma naisi petavad?

10 kommentaari
PROSTITUUDI VALUS PIHTIMUS: millised mehed tegelikult oma naisi petavad?

Austraalias elav 25aastane neiu andis hiljuti The Sun väljaandele avameelse intervjuu, kus ta rääkis sellest, millised on need mehed, kes tegelikult oma naisi petavad. Tänaseks on ta seksinud enam kui tuhande mehega ning tunnitasu võtab ta neilt keskelt läbi 400 eurot.

Austraalias elav 25aastane neiu andis hiljuti väljaandele The Sun avameelse intervjuu, kus ta rääkis sellest, millised on need mehed, kes tegelikult oma naisi petavad. Tänaseks on ta seksinud enam kui tuhande mehega ning tunnitasu võtab ta neilt keskeltläbi 400 eurot.

Viimased viis aastat on ta meestele antud teenust pakkunud ning ise nimetab ta seda pigem eskorttüdruku ametiks. Raha teenib ta korralikult ning see ongi põhjus, miks ta loobuda pole soovinud.

Mehed, kes temalt seksi ja seltskonda otsivad, on enamasti abielus või lihtsalt suhtes ja neil on ka lapsed. Tihtipeale tahavad kliendid lisaks seksile ka rääkida ning sellest tulenevalt on naine enda jaoks ka üldpildi kokku pannud – keskmiseks kliendiks on mehed vanuses 40-60 ning karjäärialaselt on nad keskmisest tunduvalt edukamad.

Need mehed austavad väga oma naisi ja hoiavad oma perekonda, ent armastus ning kirg on nende sõnul suhtes kadunud. Kui kooselus ei ole enam kirge ning partnerit vaadatakse pigem kui oma õde, siis ühel hetkel otsitakse enda ellu inimene, kes pakuks seksuaalset rahuldust.

Naine tõdeb, et mehed, kellega ta seksib, ei taha oma naisi maha jätta ning armukest nad endale samuti ei otsi. Neil on lihtsalt puhtfüüsiline vajadus seksida inimesega, kes neid erutab.

Sarnased artiklid