PUHKUS, MILLEST TEISTELE EI RÄÄGITA ehk Eesti paarike clothing optional hotellis

Me kõik sünnime siia maailma alasti, kuid õpime ajapikku oma keha riiete alla peitma, vahel selle vorme ka häbenema või kehakatete tähtsust üle hindama. Samas on ilmselt igas tutvusringkonnas inimesi, kes tunnevad end neile antud kestas mõnusalt ja vabalt: need on need looduslapsed, kes heidavad suvise soojuse saabudes esimesel võimalusel hilbud seljast ja tormavad paljalt veemõnusid nautima, samuti ei vaevu nad end ühisel seltskondlikul saunaõhtul kramplikult rätikusse mässima.

Kas tegu on enesepaljastajate ja nudistidega, nii nagu neid omal ajal tembeldati, või hoopis oma kehaga täiusliku kooskõla leidnud inimestega?

 

 

Me kõik sünnime siia maailma alasti, kuid õpime ajapikku oma keha riiete alla peitma, vahel selle vorme ka häbenema või kehakatete tähtsust üle hindama. Samas on ilmselt igas tutvusringkonnas inimesi, kes tunnevad end neile antud kestas mõnusalt ja vabalt: need on need looduslapsed, kes heidavad suvise soojuse saabudes esimesel võimalusel hilbud seljast ja tormavad paljalt veemõnusid nautima, samuti ei vaevu nad end ühisel seltskondlikul saunaõhtul kramplikult rätikusse mässima.

Kas tegu on enesepaljastajate ja nudistidega, nii nagu neid omal ajal tembeldati, või hoopis oma kehaga täiusliku kooskõla leidnud inimestega?

Igatahes on just neile (aga ka teistele avatud meelega inimestele mõeldes) tänapäeva maailmas loodud valik hedonistlikke puhkeasutusi, kus Aadamad ja Eevad saavad end hästi tunda just sellistena, nagu jumal nad loonud on. Eestlanna Eeva Helena käis koos abikaasaga Mehhikos kahe clothing optional hotelliga lähemalt tutvumas.

Esimene mulje

Pärast pikka ja väsitavat lennureisi Cancuni võtab sõit Puerto Moraleses asuvasse Desire Pearl Resort & Spasse hotelli poolt korraldatud transfeeriga aega ligi tunnikese. Tee lookleb lõpus aina kitsamaks ja viib aina rohkem metsiku looduse vahele, asustatud kalurikülakesest eemale – mõistagi, sest siinse hotelli kliendid ei soovi promeneerida ülerahvastatud linnatänavatel ega otsida kulinaarset elamust tavakuurordi rannaribale rajatud sadade toidukohtade seast. Nemad on tulnud nautima privaatsust ja au natural äraolemist koos oma abikaasa või partneriga – ja just nimelt kahekesi, sest Desire hotellid on lisaks all inclusive’ile ka for couples only. Viimast saavad nautida paarid alates 21. eluaastast.

Hotellitöötajate ülimalt sõbralik, aga mitte liiga familiaarne vastuvõtt lõunamaises leitsakus viib tekkinud reisitüdimuse, kihisevalt külm vahuvein mõjub turgutavalt ja äratab meeled. Meile elukohaks määratud merihobumärgiga bangalo poole suundudes näeme palmide alla paigutatud ja mitutkümmet inimest mahutava hiigel-jacuzzi juures esimesi paljaid paare, kes hõikavad meile rõõmsalt: „You are too overdressed!”. Luksuslikus hotellitoas ootavad ees järgmine külm vahuvein ja šokolaadivaabaga maasikad. See on traditsioon, mida korratakse igal õhtul uuesti. Tere tulemast paradiisi!

Millest koosneb päevake paradiisis?

Desire hotellide teenindustase on kenas korrelatsioonis hinnatasemega (ühe öö hind algab u 600 dollarist). Lummavalt türkiissinise Kariibi mere säravvalgele liivarannale on soojast päevast viimase võtmiseks üles seatud võimsalt suured baldahhiinid, kus hea nautida nii merekohinat ja päikest kui ka teineteise seltsi. Aktiivsemat tegutsemist ihkavad paarid saavad seada end sisse basseini ääres, kus toimub tegusate (ja ülimalt seksikate) hotellitöötajate algatusel üritusi päev läbi, olgu selleks siis hommikune jooga, veevõrkpall, hiigelvahupidu, võistlused paaridele või kokapoisi sushi valmistamine ja selle serveerimine paljalt naiseihult (siinkohal meenutagem Samanthat sarjast „Seks ja linn”). Lõunasööki pakutakse bufeerestoranis, pimeduse saabudes avab uksed elegantse sisekujundusega restoran Aphrodite, mis üllatab igal õhtul erineva à la carte menüüga: kord Prantsuse, siis Itaalia, Vahemere või Mehhiko köök, või hoopis afrodisiaakumitest koosnev toidukaart, kust leiab nii austreid kui ka kirevilju ja šokolaadi. Mida iganes Aphrodite ka pakub, ei tule selles kunagi pettuda, sest nende toidud on tõeliste gurmeekokkade valmistatud ja viivad lausa keele alla.

Pärast hõrku õhtusööki, umbes kella üheksa paiku, algavad teemaõhtud: ABC (all but clothes), Playboy Mansion, Schoolgirls and Teachers ja Neon Party on vaid mõned näited nendest üritustest, kus iga naine saab end oma ülimas seksikuses näidata. Kui kaasa võetud garderoobivalik peaks kesiseks jääma, saab hotelli poekesest endale õhtusteks pidudeks igati kohaseid riideesemeid soetada.

Soovituslik oleks siiski kodus eelnevalt tutvuda, millised teemaõhtud teie külastusnädalal plaanis on, ja selleks varem valmistuda: fantaseerige kõige seksikamast ja meeletumast riietusest, milles end ette kujutate, ja soetage sellest veel paar kriipsu seksikam. Öine disko põrmustab kõik senised kujutelmad kõige pöörasemast peost: erootiline eeskava, kuhu võidakse kaasata ka hotellikülastajaid, kasvab hommikuni kestvaks mölluks, kust eriti sensuaalsesse tujju sattudes võib liikuda edasi playroom’i…

Lisaks päevastele ja õhtustele programmidele ning maitsemeelenaudingutele pakuvad Desire hotellid oma spaaosa laias valikus erinevaid massaaže. Ütlematagi on selge, et populaarseim neist on erootiline massaaž kahele, heal tasemel varustusega spordisaali, privaatõhtusööke rannal, erootilist fotosessiooni rannal kas ainult temakesele või paarile, katamaraanisõitu merel, snorgeldamis- ja sukeldumisvõimalusi jpm.

Desire Pearl ja Desire Riviera Maya

Pärast Desire Pearlis veedetud paradiisinädalat võtsime kursi Pearli veidi vanema õe, Desire Riviera Maya poole, mis asub Pearlist mõnikümmend kilomeetrit Cancuni poole, kuid on ookeani rannale peidetud sama nutikalt ja privaatselt. Kui Pearli märksõnadest jäid kõlama elegantne üldmulje ja kergelt rafineeritud sensuaalsus, siis Riviera Maya osutus interjöörilt veidi tagasihoidlikumaks ja kompaktsemaks. Siin on numbreid, mitte merega seonduvaid sümboleid kandvad majakesi väiksemale maa-alale rohkem kokku surutud, kuid näiteks restoranide valik on suurem ning üldine seltskondlik melu meeletum ja elurõõmsam, kliendid suhtlemisaltimad ja peojanusemad.

Olgu öeldud, et kummaski hotellis ei ole eestlaste invasiooni veel täheldatud: põhikülalised on Ameerikast, Kanadast ja Inglismaalt, kuid samas ka kõikjalt Euroopast, Venemaalt ja Jaapanistki, seega tekitas rahvus estonian pigem kerget hämmingut – ja andis meeldiva võimaluse leida uusi tuttavaid kõigist teistest maailmajagudest.

Deliciously erotic

Ehkki ülalmainitud moto võib viia fantaasia lausa pöörastesse kõrgustesse, kehtivad siin siiski omad reeglid. Seks rannal on ahvatlevatele baldahhiinvooditele vaatamata taunitav. Restoranides on nõutav korralik õhtune tualett. Swinger’id (keda samuti Desire’ist ära ei aeta) peavad lähtuma tõest, et no means no.

Sellegipoolest on Desire’is atmosfäär sensuaalsusest lausa tummine, kuid absoluutselt mitte ebameeldivalt räpakas ega pornofilmilik. Päris kindlasti ei sobi Desire puhkamiseks konservatiivsetele puritaanidele, kes oma keha paljastada häbenevad või muid komplekse põevad –, aga ilmselgelt nemad siia ei satugi. Siinsetesse hotellidesse tulevad inimesed selleks, et olla sellised, nagu nad on, tunda end vabalt ja nautida täiel rinnal kõiki elu pakutavaid hedonistlikke hüvesid. Naistest lausa õhkub seksapiili ja õnnelikkust, nad on elurõõmsad ja enesekindlad ka ilma kunstliku lisaatribuutikata ega häbene õhtustel pesudemonstratsioonidel poodiumile astuda mõnele või paarikümnele lisakilokesele vaatamata.

Huvitav tähelepanek: enamik Desire’i klientidest ei ole sugugi verinoored paarid, pigem jääb keskmine vanus 45 kanti. Seega ennekõike leiavad siia tee paarid, kes on elus juba üht-teist kogenud, on avatud uutele kogemustele ja tahavad ehk pikaajalisele kooselule väikest vürtsi lisada.

Veel üks kirjutamata reegel on „Whatever happens in Desire, stays in Desire”. Enamik paare, kellega suhtlesime, ei afišeeri Desire’is puhkamist avalikult – sugugi mitte kõik sugulased ja töökaaslased ei pruugi asjast õigesti aru saada. Seega pole harvad juhtumid, kus Desire’i tänulikud kliendid põikavad enne tagasilendu läbi mõne tavapärasema hotelli eest või üldkasutatavast rannast, et seal laste ja sugulaste jaoks üks korralik ja siivas pildiseeria teha.

Desire’i ainulaadsest paradiisilikust atmosfäärist võib sõltuvusse sattuda – sellest annab tõestust see, et enamik klientidest tuleb siia ikka ja jälle tagasi. Meie kohtasime paare, kes olid siin kolmandat, kaheksandat või kaheteistkümnendat korda, ja veendusime, et oleme samuti sellele Erosele sõrme andnud: järgmine Desire’i puhkus on juba mõtetes kirjas.

 

Buduaarile Eeva Helena Õunapuu

Artikkel ilmus Buduaari sügisajakirjas 2015