PULMAHOROSKOOP: milline on sinu tähemärgi jaoks õige vanus abiellumiseks?

PULMAHOROSKOOP: milline on sinu tähemärgi jaoks õige vanus abiellumiseks?

Enamik naistest ei jõua kuidagi ära oodata, et kohtuda selle ühe ja õigega, kellega koos elu lõpuni koos olla. Me plaaneerime mõttes oma pulma juba väga varajases eas. Kui ka sina unistasid juba pisikese tüdrukuna valges kleidis altari ette astumisest, siis see horoskoop on just sulle!

Enamik naistest ei jõua kuidagi ära oodata, et kohtuda selle ühe ja õigega, kellega elu lõpuni koos olla. Me planeerime mõttes oma pulma juba väga varajases eas. Kui ka sina unistasid juba pisikese tüdrukuna valges kleidis altari ette astumisest, siis see horoskoop on just sulle!

JÄÄR

Jäärad peaksid ootama vähemalt kolmekümnendate alguseni, kuna tegemist on väga seiklushimulise tähemärgiga. Kui Jäär liiga vara abiellub, hakkab tal üsna varsti igav. Oota, kuni oled juba pisut küpsem. 

SÕNN 

Sõnn on alati kahe jalaga maa peal. Selle tähemärgi puhul on hästi oluline, et enne niivõrd tõsist pühendumist leitaks rahu enda sees. Üldiselt saavutatakse see eesmärk kolmekümnenda sünnipäeva paiku. 

KAKSIKUD 

Sinul tuleks abiellumisega oodata kuni 35. eluaastani, sest muidu tunned, justkui oleksid liiga aheldatud. Kaksikud on üldiselt väga hea suhtematerjal ja neile meeldib mängida mõttega abiellumisest. Ole kannatlik! 

VÄHK 

Vähi esindaja jaoks on ideaalne vanus abiellumiseks kahekümnendate keskpaigas. Vähk on hea pühenduja ning ta ei vaata kunagi tagasi. Kui armud noores eas, siis oled koheselt valmis ka seda altari ees kinnitama. 

LÕVI 

Sina oota kolmekümnendate lõppu. Lõvi vajab aega, et oma hinge tundma õppida ning seda arendada. Just sellepärast tulekski neil rahulikult võtta ning mitte pea ees abielluma tormata. 

NEITSI 

Neitsite jaoks on ideaalne vanus abiellumiseks hilistes kahekümnendates. Üldiselt kipuvad Neitsi tähemärgi esindajad liiga varakult abielluma. Ära kiirusta sündmusi tagant ja võta enda jaoks aega – õpi partnerit paremini tundma. 

KAALUD 

Nemad on abieluks valmis juba 22. eluaastaks. Lihtsad inimesed, kes ei mõtle reeglina üle. Nende jaoks on kõik imelihtne – see käib ka abielu kohta.

SKORPION 

Ideaalne vanus abiellumiseks on kolmekümnendate lõpus. Tegemist on väga kirgliku tähemärgiga, kes kipub liiga varakult pühenduma. Kui kirg suhtest kaob, laguneb see suhe laiali. 

AMBUR 

Sinu jaoks on ideaalseks vanuseks kolmekümnendate eluaastate keskpaik. Oled inimene, kes armastab kõvasti tööd teha ja suhted jäävad seetõttu sinu jaoks tihti tagaplaanile. Kui tunned, et töörindel on kõik eesmärgid saavutatud, siis on sinu jaoks õige aeg abielu peale mõtlema hakata. 

KALJUKITS

Kaljukitsed on abieluks valmis juba kahekümnendate eluaastate keskpaigas. Sinu jaoks on perekond niivõrd oluline, et sa lihtsalt ei suuda oma pere loomisega kuigi pikalt venitada. Oled kõigeks abieluga kaasnevaks juba varakult valmis. 

VEEVALAJA

Veevalajad ei pruugigi kunagi abielluda. See tähemärk hindab üle kõige siin elus oma vabadust ja abielu on asi, mis neile seetõttu ei sobi. Kui tahad siiski abielluda, siis oleks mõistlik seda teha neljakümnendates. 

KALAD 

Kalad peaksid abielluma 26aastaselt. Tahad küll juba varases nooruses kindlas suhtes olla, aga ära kiirusta ja pühenda aega partneri tundmaõppimisele.

ridiculously.com 

Sarnased artiklid