RABAV KAADER: Anni Rahula ütles abikaasale sõnad, mida iga mees kuulda sooviks

TV3

Buduaar

Muusik Tomi Rahula ja tema jalgpallikohtunikust abikaasa Anni leidsid teineteist 2011. aastal. Kaks aastat hiljem tegid nad oma suhte ka ametlikuks ning sõudsid abieluranda.

Kuigi paar on juba nii mitmeid aastaid koos olnud ning peres kasvab ka laps, siis leiavad Anni ja Tomi aega ka teineteisele ning võtavad hetke, et üksteisele midagi kaunist öelda.

Just sellise armsa abikaasale pühendatud sõnavõtu Anni eelmise aasta lõpus sotsiaalmeedias ka avaldas. Naine postitas Instagrami tuliselt kuuma kaadri, kuhu juurde kirjutas kui hea mees Tomi tegelikult on.

“See põhimõtteliselt meist kõige uuem sätitud pilt koos, nii et kasutan seda.. mis sest, et jooksis pildile ja lahkus! Aga Härra, Sa näed väga cool välja ka mu taskust sularaha näpates, et III sammas enne aasta vahetumist täis kühveldada… nii et ehk sobib.

Ja kui keegi lootis lugeda pikka pühendust, siis ei. Ta teab küll mille eest ma teda ülistan, sel pühade ajal (ja loodan, et muul ajal saab ka piisavalt pai).
Ja eks pole saladus, et ta on väga hooliv, kallis ja armas Härra ka muidu, nii et .. tänud tähelepanu eest.

Ja öelge mõnele kallile inimesele ilusaid sõnu, sest neid ei saa kunagi liiga palju (ausalt, ma olen proovinud viimasel nädalal ja ikka on ruumi veel),” kirjutas Anni.