Rauli lugu: tantra võttis minult naise ja lapselt ema

Rauli lugu: tantra võttis minult naise ja lapselt ema

Kõik algas sellest, et pärast lapse sündi oli meie suguelu ära vajunud. Alguses ei tahtnud tema ja hiljem mina. Olles imetamise lõpetanud, hakkas naine rohkem väljas käima. Ühel päeval tuli ta koju ja teatas, et tahab minna kursustele, kus õpetatakse seksuaalenergiat taastama ja kanaliseerima ning korraldaja olla öelnud, et annab raha tagasi garantii, et pärast kursust on meie seksielu aegade parim. Sellise loosungi peale peab ju kohale minema!

Kõik algas sellest, et pärast lapse sündi oli meie suguelu ära vajunud. Alguses ei tahtnud tema ja hiljem mina. Olles imetamise lõpetanud, hakkas naine rohkem väljas käima. Ühel päeval tuli ta koju ja teatas, et tahab minna kursustele, kus õpetatakse seksuaalenergiat taastama ja kanaliseerima ning korraldaja olla öelnud, et annab raha tagasi garantii, et pärast kursust on meie seksielu aegade parim. Sellise loosungi peale peab ju kohale minema!

Läksimegi paaripäevastele kursustele, mis toimusid ühes poollagunenud majas Kesk-Eestis. Kohal oli umbes kolmkümmend inimest, mehi ja naisi enam-vähem võrdselt. Algatuseks võeti ringi ja kästi riidest lahti võtta. Päris paljaks kohe. Osad „vanad kalad“ tundsid lausa rõõmu, et said pükstest välja pugeda, samal ajal kui mõned uued tulijad (ka mina ja mu naine) end ebalevalt paljaks koorisid. Juhendaja kordas mitu korda, et alastivõtmine pole kohustuslik, sest eelkõige on see alastivõtt iseenda ees ja võitlemine oma kompleksidega, ning rõhutas, et alastolek on inimese kõige loomulikum riietus. Ehk siis viisakalt, aga järjekindlalt suunati kõiki paljaks võtma.

Olime naisega ühed nooremad ja kenamad seal kursusel. Valdavalt olid kohal üle keskea mehed-naised, kelle füüsiline atraktiivsus oli vägagi küsitav. No mõni ime siis, et nad tantrast abi otsivad! Ette rutates soovitan, et paksukesed ja üksikud võiksid kõik tantrakursusele minna, sest siis tunnevad nad end ihaldusväärse ja tahetuna. 

Kallistasime, ümisesime ja hüppasime seal mõnda aega. Peale minu oma naise seal midagi huvitavat ei olnud, aga õpetaja sõnul pidavat tantra olemagi eelkõige iseendaga tegelemine, kus kontakt võõra inimesega õpetab paremini ennast tundma ja laadima armastuse energiat. Järsku oli mul oma naise asemel käekõrval seismas mingi meelas 60ndates karvaste jalgade ja tutiga proua, kes naeratas ja mu keha silmadega õgis. Minu enda naine seisis ruumi teises otsas mingi kiilaka ja paksu mehe kõrval. Mõtlesin siis, et eks vaatame, mis saama hakkab ega hakanud suuremat lamenti lööma. Pealegi selleks ajaks, kui me tantramassaaži tegema hakkasime, võis suguelundid rätiku alla ära peita ning minu partneriks olnud proua karvad enam ei jäänudki mu silma riivama. Pärast sain aru ,et rätikut oli vaja selleks, et paisuvad genitaalid endale või partnerile ebamugavat momenti ei tekitaks. 

Tegime intiimasendites hingamisharjutusi ja masseerisime teineteist ning mingil hetkel avastasin, iseendalegi üllatuseks, et minu meheuhkus oli vaatamata tantrapartneri täielikule nullseksuaalsusele kõvastunud ja valmis ühtesse asuma. Ühteni asi siiski ei jõudnud, sest aeg oli kohad vahetada ning nüüd pidin mina oma suurte õliste kätega temakese volte mudima. Polnudki kunagi varem nii vana naise rindu silitanud ja tol hetke tundus see päris seksikas, vaatamata nende kujule ja suurusele. Seda kõike tegime ühes ruumis üksteise kõrval romantilise muusika, õdusa valguse ja viirukilõhna taustal. Silmad kinni ja omas maailmas tegutsedes ei olnudki see kõige ebameeldivam kogemus, läksin transiga kaasa ja kaifisin. Muidugi piilusin samal ajal silmanurgast ka oma naist, kes oli eriti hästi rolli sisse elanud ja kelle prinke silikoonrindu see paks mees parasjagu mudis. Kuna grupiseksi vastu pole mul kunagi midagi olnud, siis mõtlesin, et las asi läheb täie auruga edasi, sest saan iga kell pidurit tõmmata, kui vaja peaks olema. Nii see tantratrall jätkus seal varajaste hommikutundideni, mil väsinud kehad üksteise kaisus magama jäid.

Mõni varem, mõni hiljem. Vahetasime korduvalt partnereid ja ühe korra sain ka oma naisega asja proovida. Siis pidi küll asi peaaegu seksini jõudma, kuid õpetaja kutsus meid korrale ja palus kas teise ruumi minna või praegu asi lõpetada. Üldiselt oli kõik tipp-topp, kui jätta välja olukord, kus pidin tantristlikku massaaži tegema mehega, kes enne mu naist mudis. Sellest ma põhimõtteliselt keeldusin, aga saime õpetajaga kokkuleppele, et mina talle massaaži tegema ei pea, kuid mulle tehakse neljakäe massaaži, millest kaks kätt kuuluvad naisele ja kaks mehele. Ütleme nii, et see öö oli nagu üks suur grupiseksiöö, ainult selle vahega, et lõpetada ei lubatud.

Aga iga pidu saab läbi ja tuleb oma igapäevaellu tagasi sukelduda. Mulle piisas tantrast selle ühe nädalavahetuse jagu, aga naisele hakkas see kõik nii meeldima, et ta hakkas veel ja veel tahtma. Kui mulle mõjus see nii, et oleks hea meelega oma naisega kahekesi seda asja edasi harjutanud, siis naine seevastu nautis enim tantramassaaži erinevate partneritega. Tema sõnul annab see meeletu energia ja heaolutunde. Sel ajal kui mina lapsega kodus olin, hakkas naine käima nn tantrapere koosviibimistel, mis algasid õhtul ja lõppesid järgmisel päeval. 

Mulle oli see vastumeelne, sest ühe ja ühise kogemusena võõrastega tantrat teha on üks asi, aga kui see hakkab normaalset elu segama ja selle asemel et näiteks lastega maale sõita, soovib proua tantrapere kogunemisele minna, siis see on juba teine asi ja kaugel normaalsest pereelust. Nii siis juhtuski, et meie sõitsime lastega maale ja naine läks oma kogunemisele. Kuid see ei jäänud viimaseks korraks, siis tulid järgmised ja järgmised üritused ja koosviibimised. Nii Eestis kui välismaal.

Asi hakkas mulle nii ajude kui ka rahakoti peale käima. Naisel jäi pere jaoks aina vähem aega ja ka oma füüsilise keha eest ta enam hoolt ei kandnud, sest seal tantraperes ei mänginud mingit rolli, kui ilus sa välja näed. Tema väärtushinnangud olid täiesti muutunud. Hoolitsetud naisest, kes enne jälgis kaalu ja tegi trenni, et hea välja näha, sai inimene, kelle jaoks väline ilu muutus ühtäkki tühiseks.  

Kogu tantravärk hakkas mulle meeletult vastu ja seetõttu seadsin naise valiku ette – kas meie pere või tantrapere. Uskumatu, aga naine valis viimase. Nüüd elab ta koos ühe teise naisega, tehes tantramassaaži hommikust õhtuni ja õhtust hommikuni. Olen aru saanud, et nelja käe massaažiga teenib ta endale ka elatist. Korra nädalas võtab lapse üheks päevaks enda juurde, et siis koos kinno või kohvikusse minna. 

Kogu fookus on pandud enesearendamisele. Ta väidab, et elab oma elu kõige õnnelikumat unistust. No kui tõesti on nii, siis andku aga minna. Õnneks on Eestis veel piisavalt normaalseid naisi, kes ei arva, et grupis elamine ja võõraste inimeste õlitamine on olulisem kui perekond ja lapsed.

 

Buduaari kirjakast

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar Shopping sügis 2013