Rita Ora: lahkuminek võib olla heaks õppetunniks

Rita Ora tunnistab, et ta ei mõista armastust, kuid on endiselt lummatud sellest imelisest tundest. Briti laulja, kes läks juunis lahku oma Šotimaalt pärit poiss-sõbrast DJ Calvin Harrisest ütleb, et ta on ikka "lummatud" armastuse tundest, kuigi armastust leida on raske.

Rita Ora tunnistab, et ta ei mõista armastust, kuid on endiselt lummatud sellest imelisest tundest. Briti laulja, kes läks juunis lahku oma Šotimaalt pärit poiss-sõbrast DJ Calvin Harrisest ütleb, et ta on ikka “lummatud” armastuse tundest, kuigi armastust leida on raske.

23-aastane täht rääkis E! uudistele: “Ma arvan, et armastus on tõesti uskumatu. Mõnele naisele on armastus kinnisideeks, mina olen sellest aga lummatud. Mulle meeleib armastus, sest keegi täpselt ei tea, mis see on. Sa peaksid seda mõistma, aga armastusel pole ühtegi reeglite raamatut.”

Rita Ora, kes on varem öelnud, et Calvin oli tema esimene armastus, lisab, et lahkuminek võib olla heaks õppetunniks ning elukogemuseks.”Minu jaoks on kõige tähtsam ausus. Ma ei kahetse oma suhteid koos nende tõusude ning mõõnadega, need on mulle heaks õppetunniks.”

 

Autor: Helena-Reet Ennet