SAA TEADA, MIDA SUUDLUSED teie suhte kohta paljastavad

Iga inimene näitab kiindumust küll erineval moel välja, aga kas sa teadsid, et see kuidas partnerit suudeldakse, paljastab nii mõndagi selle suhte kohta? Leia altpoolt viis, kuidas teie enamasti omavahel suudlusi vahetate ning vaata, mida see teie suhte kohta ütleb! 

Iga inimene näitab kiindumust küll erineval moel välja, aga kas sa teadsid, et see, kuidas partnerit suudeldakse, paljastab nii mõndagi selle suhte kohta? Leia altpoolt viis, kuidas teie enamasti omavahel suudlusi vahetate ning vaata, mida see teie suhte kohta ütleb! 

Hell suudlus

Hellaks suudluseks peetakse seda, kui üks osapool teist väga õrnalt huultele suudleb. See on õrritav suudlus. Selline suudlus näitab, et suhtes valitseb täielik mugavustunne – te ei varja teineteise eest midagi!

Esimene suudlus 

Esimese suudluse stiilis suudlemine on kokku surutud huultega kiire suudlus. See näitab, et kaks inimest õpivad alles teineteist lähemalt tundma. 

Ühe huule suudlus

Kui kaks inimest jagavad suudlust, mille käigus suudeldakse vaid ühte partneri huultest, siis näitab see, et nende vahel on väga intiimsed suhted. See on tõelise armastuse suudlus. 

Prantsuse suudlus 

Kui masseerid suudeldes enda keelega partneri oma, siis on teie suhe väga lähedane ja personaalne. 

Lohakas suudlus 

Lohakad suudlused võivad väga lõbusad olla. Sind ei huvita teiste inimeste arvamus. Sa oled täiesti armunud! Muretult armunud!

Suudlus põsele 

Kui suudlete teineteist põsele, siis on see märk teievahelisest tugevast sõprusest. 

Suudlus kinnise suuga 

Kui partnerid suudlevad teineteist kinnise suuga, ainult huultele, siis näitab see, et nad peaksid oma suhtele rohkem tähelepanu pöörama. Peate ennast teineteisele rohkem avama. 

healthtipsportal.com