Saa teada: on see armastus või kinnisidee?

Saa teada: on see armastus või kinnisidee?

Oled leidnud ühe kena mehe, kes on sinu südame ja pea vallutanud. See tunne on imeline ja sellega võiks lausa ära harjuda. Küll aga ei tea sa veel, kas ka tema samamoodi tunneb. Mis moodi on võimalik vahet teha, kas oled lihtsalt armunud või on mehest saamas sinu kinnisidee? Allolevad märgid viitavad sellele, et oleks aeg asjad läbi mõelda, sest ilmselgelt pole tegemist armastuse, vaid just selle kõige hullemaga- kinnisideega. 

Oled leidnud ühe kena mehe, kes on sinu südame ja pea vallutanud. See tunne on imeline ja sellega võiks lausa ära harjuda. Küll aga ei tea sa veel, kas ka tema samamoodi tunneb. Mis moodi on võimalik vahet teha, kas oled lihtsalt armunud või on mehest saamas sinu kinnisidee? Allolevad märgid viitavad sellele, et oleks aeg asjad läbi mõelda, sest ilmselgelt pole tegemist armastuse, vaid just selle kõige hullemaga – kinnisideega. 

1. Iga kord, kui keegi kuskil tema nime mainib, jääb elu seisma ja sinu kõrvad muutuvad kolm korda suuremaks: pole vahet, mis teemal räägitakse – jutt käib temast!

2. Oled vähemalt ühe korra oma nime paberile kirjutanud… koos tema perekonnanimega. 

3. Alati, kui sõbrannadega välja lähed, ei suuda sa lõpetada mõtlemist sellele, kui palju toredam selline ajaviitmine hoopis koos temaga oleks. 

4. Kõik, mis ta teeb on sinu meelest vinge ja huvitav ning seetõttu hakkab ta sulle aina rohkem meeldima. Ta võiks ilmselt esimese astme kuriteoga hakkama saada ning pärast paariminutilist põhjenduskõnet annaksid ka selle ilusti andeks. 

5. Sind piinab teadmatus selle ees, kui palju ta sinust mõtleb. Või kas üldse? 

6. Oled Facebookist mõned tema fotod salaja oma arvutisse tõmmanud. Lihtsalt igaks juhuks. 

7. Kõik sinu sõbrad hakkavad kohe nägusid tegema, kui sa oma jutus taaskord tema nimega lagedale tuled.

8. Sinu sõbrad alustavad vestlust sellega, et ütlevad sulle kohe esimese asjana: “Ei, ma pole teda pärast meie viimast kohtumist kordagi näinud!” 

9. Oled internetist tema kohta kogu võimaliku info välja kaevanud. 

10. Alati, kui juhtud vaatama mõnd telesarja või filmi, kus on mõni paarike, siis samastad ennast ja oma silmarõõmu automaatselt nende karakteritega. 

11. Kõik laulud, mida kuulad, meenutavad sulle just teda. Seda isegi siis, kui loo sisul pole absoluutselt mitte mingisugust seost armastuse või romantikaga. 

12. Oled masturbeerides tema nime vähemalt ühe korra kõva häälega välja öelnud. Või siis paarkümmend korda. Pigem paarkümmend. 

13. Keegi ei küsi sinult, kas sa oled kindlas suhtes. Nad teavad, et vastuseks tuleks pikk ja depressiivne monoloog, mis kulmineeruks nutulahinaga. 

14. Kulutad enda valmis sättimisele mitmeid tunde – lihtsalt lootuses teda õhtul näha. 

15. Kui see ei õnnestu, siis nutad kõva häälega ja mõtled pisut suitsiidsusele kalduvaid mõtteid. 

16. Teed kõik selleks, et temaga juhuslikult kokku joosta. Ükski vahemaa pole selle jaoks liiga pikk. 

17. Sa ei suuda tööle ja sõpradele keskenduda. Sa ei suuda aeg-ajalt isegi süüa. 

 

Allikas: thoughtcatalog.com