Sedasi rikud oma suhte

Sedasi rikud oma suhte

Kui Sa ei soovi rikkuda suhet oma kallimaga, siis tasuks vältida allpool toodud tegevusi, kirjutab Iltalehti.

Kui Sa ei soovi rikkuda suhet oma kallimaga, siis tasuks vältida allpool toodud tegevusi, kirjutab Iltalehti.

Partneri pere kritiseerimine

Kuigi Su partneri ema võib Sind hulluks ajada, on ta ometi tema ema. Isegi siis, kui kallima pereliikmed suudavad saada Sind igakord närvivapustuse äärele, hoidu neid kritiseerimast.

Jälitamine

Ära jälita oma kaaslase iga sõna Facebookis või mujal sotsiaalses võrgustikus. Sedasi võid tema käitumist ja sõnu liigselt analüüsima hakata.

Avalikus kohas riidlemine

Enamiku inimeste arvates on alandav riielda teiste juuresolekul – eriti siis, kui selleks on mõni avalik koht. Kui olete kohas, kus on peale teie ka teisi, siis väldi tüli algatamist.

Oma välimuse eest mitte hoolitsemine

See, et Sa oled suhtes, ei tähenda, et peaksid lõpetama oma välimuse eest hoolitsemise. Hoia üleval oma partneri huvi, nähes alati hea välja.

Probleemide ignoreerimine

Keegi meist ei soovi riielda, kuid oma pea liiva alla peitmine ja probleemide ignoreerimine ei too kaasa midagi head. Suhtlemine on kõige aluseks. Võta üles teema, mis Sind häirib, ja rääkige sellest konstruktiivselt.

Soov teda muuta

Teist inimest ei saa muuta. Võid teda ehk natuke arendada, kuid Sa ei saa muuta seda, kes ta on. Ka koerale võid ju käitumist õpetada, kuid Sa ei muuda bokserit puudliks.

Valetamine

Ära valeta. See ei tee suhtele mitte mingit moodi head. Oma kaaslast peab saama usaldada.


Anneli Allikas-Parv

Sarnased artiklid