SEE HOIATAV MÄRK PALJASTAB, et ta polegi “see õige”

See liblikaid tekitav tunne kõhus, mis sind valdab, kui uue kallimaga kohtama lähed. Hoia aga pea kainena ning mõtle järele, kuidas sa ennast tegelikult tema seltsis tunned – eriti siis, kui arvad, et ta võib olla “see õige”.

Kas tunned, et sulle avaldatakse survet, mida sa peaksid ütlema või milline välja nägema? Kas tunned uue kallima vastu ka päriselt sooje tundeid või oled pigem ahistatud? Kui tunned pidevalt rambipalavikku, on tõenäoline, et kallim pole sinu jaoks õige.

Kohtingul käimine ei pea meenutama närvesöövat esinemist. Ja õhtusöögi vestlus ei peaks tunduma kui ristküsitlus. Sa peaksid ennast uues suhtes hästi tundma ning saama olla see, kes sa päriselt oled.

Kui kiiresti tunned “selle õige” ära?

Osad räägivad, et vaatasid esimesel kohtingul oma kaaslasele otsa ning tundsid kohe ära, et ta on “see õige.” Teiste jaoks on arusaamine nõudnud pikemat tutvumist ja koosolemist.

Kõige tähtsam on see, et jääd iseendaks ka siis, kui kohtud enda jaoks huvitava inimesega. Ole aus oma tunnete vastu. Kui sa ei usalda neid, võid hakata üle mõtlema. See ei ole aga hea alus uuele suhtele. 

 

allikas: Psychology Today