Seitse suurepärast kingiideed sõbranna sünnipäevaks

Seitse suurepärast kingiideed sõbranna sünnipäevaks

Tead seda tunnet, kus sõbranna sünnipäev on kohe ukse ees, sina tormad mööda poode, ei oska midagi valida ja kõik tundub nii kohutavalt kallis? Siin on seitse ideed, mis ei maksa peaaegu midagi ja näitavad sõbrale, et oled talle mõelnud.

Tead seda tunnet, kus sõbranna sünnipäev on kohe ukse ees, sina tormad mööda poode, ei oska midagi valida ja kõik tundub nii kohutavalt kallis? All Women Stalk reastas seitse ideed, mis ei maksa peaaegu midagi ja näitavad sõbrale, et oled talle mõelnud.

Käsitöökingid
Kui sulle meeldib käsitöö, oledki omadega mäel. Ära koo väga trendikale sõbrannale lontis sokke, vaid vali välja midagi peenemat ja stiilsemat, näiteks pitskoes sõrmikud või kaunis müts. Su sõber hindab kinki juba seepärast, et oled selle valmis teinud talle mõeldes. Ära unusta värvidele mõtlemast: vali selline, mis talle kindlasti meeldib. 

Albumid
Kui tegu on pikaaegse sõbraga, pane kokku fotoalbum teie ühistest jäädvustatud hetkedest. Lisa juurde pildiallkirjad. See võib tunduda nagu mõttetu kink, aga usu mind, sõbranna on kindlasti unustanud mõned teie ühised hetked ja nende meenutamine võtab ta silma niiskeks!

Käsitsi kirjutatud kiri
Selle asemel, et visata õnnesoov üles Facebooki või saata sõnum, kirjuta sõbrannale kiri või läbimõeldud tekstiga kaart. Käsitsi oma soovide kirjapanemine on tänapäeval nii haruldaseks muutunud, et  seda viitsitakse ette võtta tõesti vaid eriliste inimeste pärast. Kirjuta sõbrale, kui tähtis ja oluline ta sulle on, ära piirdu vaid õnnitluse reaga. 

Minge välja!
Tee sõbrannale välja. See ei pea tähendama ööklubi, sobib ka spaa või mõnus pikk lõunasöök, samuti keraamikakursused. Lihtsalt tehke midagi kahekesi. Paku sõbrannale välja valik tegevustest ja lase tal valida oma lemmik. 

Kired
Mille vastu su sõbranna suurt kirge tunneb? Võib-olla jumaldab ta huulepalsameid, mõnusaid susse, suuri kohvitasse? Tuleta meelde ja kingi talle üks kvaliteetne ese asjadest, mis temas tõesti kirge tekitab.

Kinkekaardid
Teenimatult põlu alla sattunud kingitus. Muidugi on jama, kui sa kingid sõbrannale lihtsalt ühe suvalise kaubanduskeskuse kaardi, see näitab, et sa pole mõelnud personaalselt talle. Kuid tema lemmikpoe, -restorani või -spaa kinkekaart näitab, vastupidi, et sa tead, mis talle meeldib. 

Mine talle külla
Laenuta  hea film, telli või valmista ise suupisted, mis sõbrannale meeldivad, osta kaasa vein ja mine sõbrannale külla. Filmi valides arvesta eeskätt sõbranna eelistustega. Kui sõbranna filmivaataja ei ole, organiseeri kõik vajalik koduseks spaaks: jalavannisoolad, niisutavad kreemid, näomaskid. Võtke ette üks mõnus lõõgastav hooldus.

Millised on sinu taskukohased ja hästi läbimõeldud kingiideed, millega oma sõbrannat üllatanud oled? Mis on parim kink, mille ise oma parimalt sõbrannalt saanud oled?

Sarnased artiklid