Seks esimesel kohtingul?!

Seks esimesel kohtingul?!

Uh… kohting, see esimene kohting! ”Kui ma teda nii väga tahan, kas on okei temaga juba esimesel kohtingul seksida? Või peaksin ma siiski pidama kinni endale seatud reeglist a la ei mingit seksi enne 10. kohtumist?! Mis on okei, ja mis ei ole okei?” Need ja muud taolised küsimused kimbutavad paljusid naisi esimesel kohtingul. Suuremale osale inimestest tegelikult ei meeldi esimesed kohtingud. Nii naistele kui meestele. Need on tihti oma olemuselt kuidagi kohmakad ja veidrad, ei tea, mida on öelda ja mida peaks enda teada jätma. 

Uh… kohting, see esimene kohting! ”Kui ma teda nii väga tahan, kas on okei temaga juba esimesel kohtingul seksida? Või peaksin ma siiski pidama kinni endale seatud reeglist a la ei mingit seksi enne 10. kohtumist?! Mis on okei, ja mis ei ole okei?” Need ja muud taolised küsimused kimbutavad paljusid naisi esimesel kohtingul. Suuremale osale inimestest tegelikult ei meeldi esimesed kohtingud. Nii naistele kui meestele. Need on tihti oma olemuselt kuidagi kohmakad ja veidrad, ei tea, mida on öelda ja mida peaks enda teada jätma. 

Seks esimesel kohtingul? Üldiselt on levinud arvamus, nii naiste kui meeste seas, et kui seksid võõra inimesega juba esimesel kohtingul, oled sa kergelt … litsakas. Kuid siiski – tihti tekib inimeste vahel keemia ja nende peades tiirlevad ebamugavalt sushi’t süües mõtted a la “Ei tea, kas see kohting lõpeb seksiga?”. Oleme nii harjunud elama ühiskonnale vastavalt … Ja millises suunas see ühiskond praeguseks liikunud on? Seks esimesel kohtingul paistab olevat okei

5 mõtet, mis läbivad sellises situatsioonis iga naise pea:

1. Kas ta mõtleb sinust selle pärast halvasti?

2. Kas ta kontakteerub sinuga uuesti?

3. Kas see seks võib olla kohmakas ja sulle hoopis vastumeelne?

4. Samas, keemia on keemia …

5. Äkki ta on ”see õige” ja me armume …

 

 

 

Buduaar

Sarnased artiklid