Seks esimesel kohtingul: hea või halb?

Seks esimesel kohtingul: hea või halb?

Kas seks esimesel kohtingul on hea mõte? Siinkohal on arvamusi seinast seina ning võib kindel olla, et igaüks tahaks hea meelega midagi öelda, ent kas see, mida teised arvavad, sinu nägemusega klapib, on juba teine asi. Sel teemal avaldasid arvamust professionaalsed psühholoogid ja suhtenõustajad dr Paulette Kouffman Sherman ning Sasha Daygame. Tahad teada, mida nemad seksist esimesel kohtingul arvavad? Loe allpool lähemalt.

Kas seks esimesel kohtingul on hea mõte? Siinkohal on arvamusi seinast seina ning võib kindel olla, et igaüks tahaks hea meelega midagi öelda, ent kas see, mida teised arvavad, sinu nägemusega klapib, on juba teine asi.

Sel teemal avaldasid arvamust professionaalsed psühholoogid ja suhtenõustajad dr Paulette Kouffman Sherman ning Sasha Daygame. Tahad teada, mida nemad seksist esimesel kohtingul arvavad? Loe allpool lähemalt.

Psühholoog, suhteekspert ja kirjanik dr Paulette Kouffman Sherman: “Ühiskonnas on levinud arvamus, et kui naine hüppab esimesel kohtingul voodisse, tähendab see, et tal on madal enesehinnang ja et ta on lõdva püksikummiga. Kui aga mees esimesel kohtingul naise voodisse saab, peetakse teda superkangelaseks. Seega paratamatult arvatakse, et naised, kes esimesel kohtingul voodisse lähevad, ei väärtusta iseennast piisavalt. Samas kõik oleneb ju hoopis sellest, kui oluliseks see naine seksi peab. Kui see on tema jaoks puhtfüüsiline akt, siis esimesel kohtingul seksimine ei pruugi sugugi tähendada, et tegu on naisega, kes ennast ei armasta.”

Rahvusvaheline suhtenõustaja ja kirjanik Sasha Daygame: “Seksini võiksid inimesed jõuda siis, kui mõlemad tunnevad end teineteise juures täiesti vabalt ja nad teavad, et tunded on vastastikused. Kui atmosfäär on turvaline ja kindel, siis ei pea seksi edasi lükkama ja kui see juhtub esimesel kohtingul, siis ei saa öelda, et see oleks kuidagi halvamaiguline. Siinkohal tuleb kuulata oma sisetunnet, mitte seda, mida teised arvavad. Sa pead ise oma elu elama ja kui tahad õnnelik olla, siis pead oskama ise otsuseid vastu võtta.”

Huvitav fakt on see, et naised, kes teenivad palju raha, ei pelga esimesel kohtingul voodisse hüpata, ent naised, kes saavad madalat palka, tunnistasid, et nende jaoks on seks esimesel kohtingul tabu. Naised, kes teenivad peaaegu sama palju kui mehed, tunnevad end nendega võrdväärselt ka magamistoas ning ei näe selles midagi imelikku, kui seksini jõutakse juba esimesel kohtingul.

 

Allikas: stylecaster.com