Seks: kui mees soovib voodis midagi uut?

Seks: kui mees soovib voodis midagi uut?

Kujuta ette järgmist situatsiooni: see ei ole teil esimene kord voodis olla ning Su partner avaldab soovi järjekordselt midagi proovida…Ja siis tuleb ettepanek proovida midagi uut – midagi, millest oled alati mõelnud kui ebameeldivast ja võimatust. Mida teha, küsib Geniusbeauty.

Kujuta ette järgmist situatsiooni: see ei ole teie esimene kord voodis olla ning Su partner avaldab soovi järjekordselt midagi proovida…Ja siis tuleb ettepanek proovida midagi uut – midagi, millest oled alati mõelnud kui ebameeldivast ja võimatust. Mida teha, küsib Geniusbeauty.

Igale inimesele meeldivad seksi juures omad asjad, mõned vähem ja teised rohkem. On väga haruldane komistada inimese otsa, kes oleks voodis üdini vaba ning valmis proovima kõiki uusi asju. Väga palju oleneb minevikus kogetust, kasvatusest, ning kõigil meil on ka asjad, mida lihtsalt tabuks peame. Mõnele on selliseks asjaks anaalseks, mõnele sadism ja piitsutamine ning mõni pole isegi nõus oraalseksi tegema. Küsimus on selles, kuidas käituda olukorras, kus mees soovib katsetada just seda, mis Sinu jaoks ebameeldiv tundub?

Põhiline on aru saada, et Sa ei ole kohustatud tegema seda, mida partner ihaldab, kui see Sulle ebameeldiv tundub. See ei ole Sinu viga, et oled sedasi üles kasvanud. Seksil ei ole kindlaid ülemaailmseid reegleid ning on vale arvata, et kui Sulle seksi juures midagi ei meeldi, siis kohe ebanormaalne oled.

Toome ühe lihtsa näite. Tänapäeval kuuleme tihti vastastikusest mõnust, mida pakub oraalseks. Seda arutatakse nii palju, et naine, kes seda ei naudi, arvab, et tema seksuaalsusega on midagi väga valesti. Reaalsuses näitavad uuringud, et vähesed naised tunnevad ise mõnu oraalse tegemisest. Enamus naisi nõustub seda tegema vaid sellepärast, et oma armastatule mõnu pakkuda ning näidata sedasi oma armastust ja kiindumust. Samuti on naisi, kes pole mitte mingi hinna eest nõus oraalset tegema. On normaalne, et inimesed reageerivad asjadele erinevalt. Seega, kui Su partner soovib eksperimenteerida millegi sellisega, mis Sulle üleüldse vastuvõetav ei ole, ei ole Sul ühtegi põhjust sundida end seda tegema. Kõige parem on sellised olukorrad lahendada ülestunnistusega, et Sulle see lihtsalt ei meeldi, ning Sa ei pea ennast seda tehes süüdlasena tundma.

Teisest küljest jällegi, igasuguses suhtes, ka intiimses, on alati ruumi arenemiseks. Iga kord kui paar seksib, õpivad nad teineteise kohta uusi asju, arendavad vastastikust usaldust. On väga võimalik, et asi, mis ükspäev tundub tülgastav, on teisel päeval väärt proovimist. Sa võid alati proovida ning kui Sa siiski seda ei naudi, tulevikus sellest lihtsalt keelduda. Siiski on ka võimalus, et miski, mis alguses hirmutav tundub, osutub põnevaks, huvitavaks ja toob mõlemale partnerile uut naudingut. Lisaks on ju teada, et pidevalt sama raja tallamine tapab lõpuks kire. Miks siis mitte aeg-ajalt oma seksuaalelule miskit uut tutvustada?

 

Alice Kess