SEKS KUI RAVIM: Hädad ja valud, mida seks leevendab

Tuleb välja, et orgasm pole mitte ainult mõnus, vaid ka sinu tervisele kasulik. Uurijad on isegi avastanud, et seks mõjub isegi justkui ravimina nii mõnegi vaeguse puhul. Peale selle ei tühjenda need ka su rahakotti! Mis on need hädad, mida saad leevendada voodilinade vahel?

Tuleb välja, et orgasm pole mitte ainult mõnus, vaid ka sinu tervisele kasulik. Uurijad on avastanud, et seks mõjub isegi ravimina nii mõnegi vaevuse puhul. Peale selle ei tühjenda see ka su rahakotti! Mis on need hädad, mida saad leevendada voodilinade vahel?

Peavalud
Kas sind vaevab tihti peavalu? Selle asemel, et ohtralt tablette sisse süüa, otsi abi oma kallimalt. Tuleb välja, et orgasmil on sinu peavaludele hävitav mõju! Seks ei leevenda mitte ainult lihtsaid stressist või väsimusest tingitud peavalusid, vaid ka migreeni.

Luksumine

Tundub tühine probleem, kuid tegelikult on luksumine väga tüütu. Selle kaotamiseks ei ole aga mõtet end ehmatama hakata, sest selle asemel on sul võimalus kallimaga linade vahele peitu pugeda ja veidi lõbusamalt tüütu luksumine peatada.

Hommikune iiveldus raseduse ajal
Teadlased on välja selgitanud, et hommikuse iivelduse leevendamiseks on väga heaks ravimiks just orgasm. Loogika selle taga on järgmine: kui naine puutub kokku spermaga, aitab see tema kehal kergemalt taluda seda, mis juba tema sees on.

Menstruatsioonikrambid

Iga naise õudusunenägu! Teadlastel on aga häid uudiseid – krampide vastu aitab seks! Kuidas? See on üsna loogiline – enne orgasmi on naise emakas lõdvestunud. Just enne orgasmi tekib aga pinge, mis leevendab krampe. Lisaks saadab orgasm ajju kemikaale, mis mõjuvad niisamagi valuvaigistajana.

Stress ja depressioon
Kas teadsid, et sperma sisaldab aineid, mis tõstavad tuju ja töötavad antidepressantidena?

Unetus

Sa ei suuda õhtuti uinuda? Selleks on lahendus! Mitmed uuringud on kindlaks teinud, et seksist tingitud oksütotsiinilaine tekitab kindlasti hea une.

Allikas: Rebelcircus.com