Seksikad mängud, millega suhtesse sädet lisada

28 kommentaari
Seksikad mängud, millega suhtesse sädet lisada

Kas olete langenud rutiini küünisesse? Mitte kauaks! Toome teieni mõned vallatud mängud, millega voodiellu sädet tuua – alates stripp pokkerist kuni seksika aardemänguni.

Kas olete langenud rutiini küünisesse? Mitte kauaks! Toome teieni mõned vallatud mängud, millega voodiellu sädet tuua – alates stripp pokkerist kuni seksika aardemänguni.

Mäng number 1: Tõde või tegu

Mida vaja läheb: Tõde, ainult tõde ja ei midagi muud kui tõde… ja muidugi ka pudelit.
Kuidas mängida: Keerutage pudelit, et teada saada, kumb alustab. Seejärel küsige teineteiselt seksikad küsimusi. Ole ainult ettevaatlik, kas ikka tahad päriselt teada, kas Su mehe eks oli voodis parem kui Sina.
Mõned näited: Oled Sa kunagi unistanud seksist kolmekesi? Mis on kõige ekstreemsem asi, mida voodis teinud oled? Kas oled kellegagi voodisse läinud peale tunniajalist teineteise tundmist?
Pea meeles, et kui Sa ei taha tõde rääkida, pead korda saatma mõne teo.
Kuumad näpunäited:

– Korista oma kaaslase elamine ära… alasti;
– Vii täide oma meeletuim seksfantaasia või aita partneril täide viia tema oma;
– Tee partnerile seksikas sületants.

Mäng number 2: Aardemäng

Mida vaja läheb: Stopperit ning rikkalikku fantaasiavõimet.
Kuidas mängida: Selle mängu eesmärgiks on majapidamisest üles leida asjad, mis pakuvad seksuaalset naudingut ning seejärel need tööle panna. Pange taimer kahe minuti peale ning jaht alaku!
Mõelge loominguliselt – Sa võid spaatliga oma partnerile kerge pepulaksu anda, pesemiskäsnaga seksikalt keha hõõruda, tolmupühkijaga kergelt üle nibude tõmmata, lipsuga mehe voodi külge köita või elektrilist masseerijat vibraatorina kasutada.
Kui aeg on möödas, siis see, kes pakkus välja enim variante, saab esimesena valida, mida ta järele proovida tahaks. Valige kordamööda, kuni kõik on ära jagatud ja asuge asja kallale!
Miks mängida: See mäng on justkui kodune alternatiiv sekspoe külastamisele, kui piinlikustunne muidugi välja arvata. Sa ei suuda spaatlit enam kunagi sama pilguga vaadata…

Mäng number 3: Käed vaba süsteem

Mida vaja läheb: Kahte salli ja väga arenenud lõualuu muskleid.
Kuidas mängida: Selle mängu põhimõte on oma partner riietest vabaks saada, kuid ühe konksuga – Sa ei tohi selleks kasutada käsi, vaid pead olema loominguline.
Käed seotud selja taha püüa oma partner riidest lahti võtta ning seejärel las teeb tema sama Sulle. Seejärel proovige seksida (jah, Sa arvasid ära) ilma käsi kasutamata.
Miks mängida: See mäng on spontaane, lõbus ja väga väga seksikas.

Mäng number 4: Stripp pokker

Mida vaja läheb: Kaardipakki ja riietes meesterahvast.
Kuidas mängida: Tegu on täiesti tavalise pokkeriga, kui üks asi välja arvata – iga käsi, mille kaotad, kaotad ühtlasi ka ühe riideeseme. Ja mitte ainult – riideeseme saab partner ise valida ja peab selle ise ka Sul seljast ära võtma.
Miks mängida: Mäng hakkab küll aeglaselt pihta, aga lõppeb kiirelt ja mõnusalt.

Mäng number 5: Alasti kokk

Mida vaja läheb: Sööki täis külmkappi ja kokamütsi.
Kuidas mängida: Pane oma partner selili ja seejärel kasuta tema keha toidulauana. Näiteks võid süüa banaani… tema kõhulihastelt. Kata oma kaaslase keha vahukoore ja kirssidega ning seejärel limpsi neid meelalt. Pärast vahetage rollid.
Miks mängida: Seks ja šokolaad? Elu ei saaks parem olla.

Mäng number 6: Võta ja sega

Mida vaja läheb: Kaussi, kahte pliiatsit ja kahte erinevat värvi paberit – üks värv Sulle ja teine talle.
Kuidas mängida: Võta paberid ja kirjuta sinna peale tegevused, mida oled soovinud, et Su partner voodis teha võiks ning palu temal sama teha. Näiteks võid kirjutada “silita mu rindu” või “räägi siivutult” või “tee oraalseksi.”
Voltige paberid kaheks ja pange need kaussi. Segage korralikult. Seejärel võtke kordamööda üks paber ja järgige juhiseid.
Miks mängida: Tegu on väga seksika mänguga ning lisaks saate aimu teineteise soovidest.

 

Vallatut katsetamist!

 

Anneli Allikas

Sarnased artiklid