Seksikas sekretär või üleannetu medõde? Kuus ideed rollimängudeks!

Seksikas sekretär või üleannetu medõde? Kuus ideed rollimängudeks!

Rollimängud aitavad sul oma voodielu vürtsitada ning salajasi fantaasiaid ellu viia. Askmen.com seadis ritta meeste seas kuus kõige erutavamat rollimängu, millega võiksid proovida juba täna!      

Rollimängud aitavad sul oma voodielu vürtsitada ning salajasi fantaasiaid ellu viia. Askmen.com seadis ritta kuus kõige erutavamat rollimängu meeste seas, millega võiksid proovida juba täna!

 

 

1. Kinnisvaramaakler

Kohtumine maakleriga, lootes, et kontsaklõbinal saabub kaunis naine, portfell kaenlas, valge kurguni kinninööbitud pluus ning ümber keha seelik seljas (mille all pole loomulikult pesu!). Maakler võiks iga tuba tutvustades juhtida tähelepanu sellele, kuidas seal seksida võiks. See on sinu võimalus jagada ka oma fantaasiaid ilma piinlikkust tundmata. Maakler on roll, mis lubab sul kõiki tube oma kodus lustlikult kasutada. Usu, sa üllatud, kui seksikana sa end sellises konservatiivses riietuses võid tunda!

 

2. Fotograaf

Mees saab kehastuda fotograafiks ja sina seksikaks pesumodelliks. Võta julgeid ja seksikaid poose ning kuula kallima soovitusi, kuidas paremini (ulakamalt!) pildile jääda! Lisaks sellele jääb teile hulgaliselt vürtsikat pildimaterjali, mida on hea hiljem vaadata.

 

3. Õpetaja ja õpilane

Ka see roll pakub hulgaliselt erinevaid stsenaariumeid. Sa võid kehastuda domineerivaks õpetajannaks, kes karistab korrale allumatut koolipoissi, või sinu kallimast võib saada direktor, kelle juurde saadeti koolitüdruk, kes keeldub vormi kandmast ja keda tuleb otse loomulikult karistada! See on roll, mis ühendab endas nii domineerimist kui alistamist, mässumeelsust ja alandlikkust. 

 

4. Üleannetu medõde

Selle stseeni näol on tegemist klassikalise rollimänguga, mida on etendatud juba paljudes filmides ja kindlasti ka magamistubades. See roll võib alata süütult ja professionaalselt või siis väga delikaatselt ning liikuda edasi äärmiselt nurjatuks. See, milline medõde sa tahaksid olla, on sinu enda valida… .

 

5.  Pitsapoiss

Mõnikord võib võõraga linade vahele pugemine tunduda väga erutavana, kuid tegelikult me seda ju teha ei tahaks. Et oma fantaasiat ellu viia, ütle oma kaaslasele, et ta kehastuks pitsapoisiks, torulukksepaks või arvutiparandajaks, kelle tulekut sa pikisilmi ootad… .

 

6. Seksikas ametivõim

Mehi erutavad naised, kellel on nende üle võim. Naised, kellele tuleb alluda ja nende käske täita. Sisene magamistuppa, et vahistada oma pangaröövijast, narkodiilerist või märatsejast kallim. Ära unusta käeraudu, piitsa ja liibuvat töövormi – võim on sinu käes!

 

 

 

Triin Tisler