Seksikas väljakutse! Vii oma voodielu vaid seitsme päevaga täiesti uuele tasemele

6 kommentaari
Seksikas väljakutse! Vii oma voodielu vaid seitsme päevaga täiesti uuele tasemele

Meil kõigil on alatasa kiire ning voodielu saab tavaliselt seetõttu esmajärjekorras kannatada. Peale pikka tööpäeva oled energiast tühjaks väänatud ja ei leia endas enam mingit jõudu partneriga linade vahele hüppamiseks. Isegi kui leiad, siis tahad sellega lihtsalt kiiresti ühele poole saada, sest hommikul on ju vaja taas varakult ärgata. Loomulikult tekib pikema aja jooksul voodis ka kindel rutiin ning seks muutub lihtsalt igavaks. 

Meil kõigil on alatasa kiire ning voodielu saab tavaliselt seetõttu esmajärjekorras kannatada. Pärast pikka tööpäeva oled energiast tühjaks väänatud ja ei leia endas enam mingit jõudu partneriga linade vahele hüppamiseks. Isegi kui leiad, siis tahad sellega lihtsalt kiiresti ühele poole saada, sest hommikul on ju vaja taas varakult ärgata. Loomulikult tekib pikema aja jooksul voodis ka kindel rutiin ning seks muutub lihtsalt igavaks.

Siin on sellele suurepärane ja toimiv lahendus: nädalapikkune seksikava. Kui te sellega hakkama saate, siis muutub teie voodielu tunduvalt paremaks! Ainuke, mida selleks tegema peate, on see, et võtate ennast partneri ja iseenda nimel nädalaks kokku ja leiate iga päev aja teineteise seksuaalsete unistuste elluviimiseks. 

Kava, millest kinni pead pidama, on järgmine:

Esimene päev: üllata oma kaaslast hommikuse seksiga. 

Teine päev: leidke seksimiseks uus ja huvitav koht ehk kolige magamistoast välja! 

Kolmas päev: võtke abiks mõni mänguasi. See on põnev ja tapab hetkega igasuguse rutiini.

Neljas päev: pühendage ennast eelmängule. Tehke see võimalikult pikaks ja huvitavaks. 

Viies päev: proovige uusi poose. Ideede puudusel leiad põneva valiku SIIT. 

Kuues päev: minge koos duši alla ja seksige seal. 

Seitsmes päev: tutvustage teineteisele oma suurimaid fantaasiaid ning viige need ellu! 

Seitsme päeva jooksul saavutatud lähedus annab suhtele uut energiat, mille mõju kestab veel kaua. Haara initsiatiiv enda kätte ning päästa oma voodielu igava rutiini haardest!

 

Allikas: popsugar.com